Privilegijuotieji Wizzair lėktuvo keleiviai

Privilegijuotojo statusą lėktuve gali užimti kiekvienas iš mūsų. Tiesa, reikės šiek tiek plačiau atverti piniginę, kadangi neužteks vien įsigyti lėktuvo bilieto – reikia skristi verslo klase arba užsisakyti papildomas paslaugas. Skirstymas į ekonominę ir verslo klasę taikomas tradicinėse avialinijose. Pastarosios „kategorijos“ keleiviai turi teisę vežtis daugiau bagažo, patogiau ir su pramogom praleisti kelionę lėktuve, lengvatinėmis sąlygomis koreguoti kelionės informaciją ir panašiai. Tokiomis paslaugomis skrendantieji pigių skrydžių bendrovių lėktuvais taip pat gali įsigyti (nors formaliai ir nėra verslo klasės), sumokėję nustatytą mokestį už konkrečią paslaugą. Verta paminėti keletą Wizzair aviakompanijos taikomų papildomų paslaugų, kuriomis pastaroji išsiskiria iš kitų vežėjų.

1.      „Didysis“ rankinis bagažas.

Privilegijuotieji Wizzair lėktuvo keleiviai Wizzair nenusižengia įprastai taikomai praktikai, jog galima kartu su savimi turėti tik vieną bagažo vienetą. Tačiau suteikia pasirinkimą: užtenka nemokamo mažesnių gabaritų bagažo ar reikia didesniojo, už kurį būtinas papildomas apmokėjimas.

2.      Galimybė koreguoti skrydžio datą, laiką, maršrutą.

Pažvelgus į šios paslaugos kainą, nurodytą Wizzair kainoraštyje (35litai), susidaro įspūdis, jog pastaroji išties verta dėmesio. Juk niekas negali būti apdraustas nuo aplinkybių pokyčių: bilietai dažai perkami likus nemažai laiko iki skrydžio datos, tad tikėtina, jog išvykimo planai gali keistis. Ši paslauga suteikia galimybę neribotą skaičių kartų keisti minėtus skrydžio duomenis. Tiesa, tai negalioja skrendančiojo pavardės keitimo atveju – ši paslauga apmokestinama pagal kitą tarifą.

3.      Garantijos suteikimas lėktuvo vėlavimo atveju.

Jei lėktuvas atvykimo oro uoste vėluoja nusileisti viena ir daugiau valandų nei numatyta tvarkaraštyje, o keleiviai apie šią situaciją nėra informuoti iš anksto, įsigijusiesiems minėtą garantiją suteikiama 100 eurų kompensacija. Maža pastaba: pinigai pervedami į taip vadinamą Wizz sąskaitą ir gali išleisti tik perkant tų pačių avialinijų bilietus ar papildomas paslaugas.

Taip pat yra paslaugų, kurias siūlo ne tik Wizzair, bet ir kitos skrydžių bendrovės: pasirinktos vietos rezervacija, pirmumo teisė įlipti į lėktuvą, galimybė sėdėti erdvesnėse vietose. Aišku, ir įprasta maitinimo paslauga, kurią galima užsisakyti jau skrydžio metu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *