10 auksinių pinigų taisyklių, kurios gali padaryti jus milijonieriumi

Jūsų patogumui aš įrašiau į sąrašą žemiau 10 Auksinių Pinigų Taisyklių, kurios yra katalizatorius į jūsų milijonieriaus troškimus.

1. Investuokite kapitalą į finansines pamokas prieš investavimą lietuviska TV į finansinį turtą.

Jūs nevažiuojate, nestudijuodamas vairavimo ir licencijos gavimo. Jūs? Panašiai, jūs turite iš pradžių sužinoti, kaip įsigyti gerus vertingus dalykus ir valdyti juos.

2. Turėkite išsamų Finansinį Roadmap.

Be vieno jūs galėjote lengvai būti prarastas finansiniame labirinte ir negalite pasiekti savo tikslų. Įsitraukite finansinis GPS.
3. Jūs esate unikalus. Vadinasi, padarykite tai, kas tinka jums.

Aklai kitų kopijavimas nėra gera mintis. Jūsų vertingi dalykai, apranga įsipareigojimai, poreikis, norai, laikotarpis, pavojaus apetitas yra kitoks negu jūsų draugai, kaimynai, kolegos, giminaičiai. Taip natūraliai, jūsų investicinė struktūra taip pat turi būti kitokia negu jie.

4. Sulaikykite daiktus paprastus.

Paprastas trukmės planas, paprastas savitarpio investicinis fondas, paprastas medicininio draudimo planas, ir taip toliau dirbs gerai dauguma atvejų. Nebūkite po neteisingu įspūdžiu, kad sudėtingi produktai duoda geresnius sugrįžimus.

5. Pradėkite anksti, investuokite kapitalą reguliariai ir buvimas, kurį investuojama.

Laikas pelno. Net Einstein padarė įspūdį sudarymo valdžia. Vertingi dalykai yra paprasčiausiai įrankiai, kuriuos Laikas naudoja, kad pelnytų jums.

6. Visada mokėkite savo kreditinės kortelės sąskaitas prieš mokėjimo terminą.

Tai ne tiktai išgelbės jus daug išvengiamų procentinių išmokų, karjera bet taip pat ir sutrukdys švaistymas. Tai garantuos, kad jūs perkate tiktai, ko jums iš tikrųjų reikia.

7. Išvenkite Pirkti.

Milijonierius su skola yra suklastotas milijonierius. Aš esu įsitikinęs, kad jūs nenorėtumėte būti tokiu.

8. Išvenkite egzotinių produktų ir išvestinių žodžių.

Juos teisingai pavadino kaip Masinio Finansinio Griovimo Ginklai. Pažiūrėkite, kas įvyko baidares ula net galingam JAV.

9. Siekite vadovavimo iš profesinių finansinių patarėjų.

Teisingos kryptys išgelbės jus daug išreiškiant laiku, pastangomis ir pinigais.

10. Saugokitės suktybių ir klastingų atstovų.

Jei kažkas atrodo per gerai, kad būtų teisinga, tai paprastai nėra teisinga. Nepatikėkite niekuo. Trigubas tikrinimas kiekvienas reikalas, pasiūlytas jums. Internetas yra didelis įrankis, kad gautų teisingą informaciją.

Šis sąrašas turi, tačiau, būti jūsų pradiniu tašku, ne galutiniu tašku. Auklėkite save. Knygos, internetas, seminarai… jūs turite labai daug kelių, kad išsirinktumėte iš. Galų gale tai yra jūsų sunkiai uždirbti pinigai. Tokiu būdu prašom paimti gerą rūpinimąsi tuo.

Iš tikrųjų, aš nueičiau iki pat posakio, kad, jei jūs tik sekate viena taisyklė – LAIKO baidariu nuoma kaune DAIKTUS PAPRASTUS – jūs nesugesite su savo finansiniais sprendimais. (Finansinės pamokos bus lengvos, roadmap būtų paprastas, jums nereikės jokių ekspertų, jūs išvengsite suktybių ir egzotinių produktų, jūs vengsite nuo skolos, jūs neturėsite jokių problemų mokėjime jūsų sąskaitų laiku, ir taip toliau),

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *