Finansinė laisvė: atraskite 3 paslėptus maršrutus kelyje į finansinę laisvę

Jūs dažnai girdėsite žmonių paminėjimo terminus kaip finansinis saugumas ar finansinė nepriklausomybė kasdienio pasikalbėjimo metu. Mano savo socialinio ir verslo sluoksnių viduje, beveik kiekvienas aš žinau norus tam tikras finansinės nepriklausomybės ar laisvės lygmuo. Tačiau, aš suradau, kad finansinis gerai esantis lieka paslėptas ir neprieinamas dėl neaiškių sąvokų, ir net schemiškesni skaičių žmonės turi jų galvos apie tai, ką šitie terminai reiškia. Todėl, pirmas daiktas, kurį aš noriu padaryti čia yra, greitas kreditas išsklaido bet kokius mitus ar nesusipratimą ir atskleidžia teisingą finansinės nepriklausomybės ir finansinės laisvės reikšmę.
Pagrindinis daiktas, kad suprastų apie finansinę laisvę yra tai – nesvarbu, kiek pinigų jūs uždirbate, labai svarbu automobiliu supirkimas Vilniuje suprasti, kad jūs galite tiktai kada nors pasiekti finansinę nepriklausomybę per kartą neuždirbtų (pasyvių) pajamų t.y. sugrįžimo ant kapitalo sumos, kurią investuojama. Ar padėti tai kitas kelias, pelnydamas darbas mums, o ne mums dirbantis piniguose!

Dabar, ką aš norėjau padaryti buvo, suvokia, ‘kas yra skaičius’? Kitaip tariant, kiek kapitalas jūs turite pasiekti: 1. finansinė apsauga; 2. finansinis saugumas, ir 3. finansinė nepriklausomybė? Taip, per savaitgalį aš nusprendžiau pabandyti apibūdinime ir skaičiavime hipotetinės kainos kiekvieno iš šitų 3 lygmenų finansinių gerai baidariu trasos esantis. Čia eina!

#1. Finansinė Apsauga

Tai yra minimalus lygmuo finansinio wellbeing ir pirmo maršruto kelyje į finansinę laisvę – įsitikinimas, kad jūs ir jūsų šeima esate apsaugoti nesvarbu, koks trumpas ar ilgalaikis finansinis iššūkis gali atsitikti jums ar ekonomikai. Yra, kaip jūs žinote, kad jūs ir jūsų šeima pasiekėte finansinę apsaugą:

Jūs turite pakankamai skysto kapitalo, kad apimtumėte jūsų pagrindines pragyvenimo išlaidas minimumui 3 mėnesių ir idealiai iki 2 metų. Taip, jei jūsų pagrindinės pragyvenimo išlaidos nuėjo į $3.000/mėnesio, jums reikėtų minimumo 9.000$ ir idealiai 72.000$ skystame kapitale.

Jūs turite gyvybės draudimo politiką vietoje, kuri aprūpina pajamas jūsų šeimai/išlaikytiniui, kad palaikytų jų gyvenseną, jei jūs turėjote pravesti.

Jūs turite nedarbingumo pajamų apsaugos draudimą, kad apsaugotumėte reklama internete jus, ir jūsų šeima turi jūs tapti invalidu bet kokiu atveju ir neleistas dirbti ir uždirbti pajamas.

Kiekis invalidumo draudimo, kurį jūs turite turėti yra tiesiogiai susietas išleidus pinigus, kuriuos jūs taupėte. Jei jūs išreiškiate nuomonę 3 mėnesių sutaupytas skysčio kapitalas, tai jūs turite iš tikrųjų manyti, kad turėjimo nedarbingumo apsauga dengia nepadarytus 21 mėnesius, kad idealiai jūs turėtumėte kombinaciją santaupų ir/ar nedarbingumo pajamų vietoje apimti 24 mėnesius pagrindinės pragyvenimo išlaidos. Apytikriai, apdrauskite save 60 % to, kokios jūsų pajamos yra. Tipiškai mėnesinė invalidumo draudimo kaina gali būti apytiksliai 30$ (jei jums esate 30 metų), ir iki 100$ (jei jums esate 50 metų) per 1.000$ apsaugą.

#2. Finansinis Saugumas

Jūs pasieksite finansinį saugumą, kai per jūsų įvairias investicijas jūs sukaupėte kritišką masę kapitalo, kvieciu vakarienes receptai kuris, investuotas į saugią aplinką pagal 8 % sugrįžimo normą, suteikia jums pakankamai grynųjų pinigų, kad susitiktų, kitos pragyvenimo išlaidos amžinai be jūsų turėdamas dirbti vėl turi, jūs išsirinkote. Dėl šios iliustracijos mes ketiname priimti kai kuriuos skaičius.

Paskolos atmokėjimas ant jūsų privačių namų, kol su tuo neatsiskaito pavyzdžiui. $1.500/mėnesio

Šeimos maistui reikia pavyzdžiui. $500/mėnesio

Sistemos įrankiai, dujos ir elektra pavyzdžiui. $250/mėnesio

Transportavimui reikia pavyzdžiui. $250/mėnesio

Draudimas – sveikata, nedarbingumas, namas pavyzdžiui. $ 300/mėnesio

Mokesčiai – tokie kaip nuosavybės mokesčiai pavyzdžiui. $ 200/mėnesio

Tai atneštų jūsų visas mėnesines pragyvenimo išlaidas $ 3.000/mėnesio ar $ 36,000/annum. Todėl, jums reikėtų kritiškos masės kapitalo, pasiekiančio 450.000$ (kuris investavo kapitalą, 8 % sugrįžimas per metus sukurs 36.000$), kad pasiektų finansinį saugumą.

Kas aš mėgstu apytiksliai šį skaičiavimą yra, kad jis nuneša neaiškias, subjektyvias finansinio saugumo reikšmes; tai distiliuoja finansinį saugumą į baigtinį skaičių… kažkas, kuris aš galvoju, yra nepaprastai naudingas bet kam pasirūpinančiam, pasiekia tai!

#3. Finansinė Nepriklausomybė

Jūs pasieksite finansinę nepriklausomybę, kai, per jūsų įvairias investicijas, jūs sukaupėte kritišką kapitalo masę, kad kai investuotas į saugią aplinką pagal 8 % sugrįžimo normą, suteikia jums pakankamai grynųjų pinigų, kad sutiktų kiekvieną iš 6 tikslų finansinio saugumo, anksčiau paminėto t.y.

Paskolos atmokėjimas ant jūsų privačių namų, kol su tuo neatsiskaito pavyzdžiui. $ 1.500/mėnesio

Šeimos maistui reikia pavyzdžiui. $ 500/mėnesio

Sistemos įrankiai, dujos ir elektra pavyzdžiui. $ 250/mėnesio

Transportavimui reikia pavyzdžiui. $ 250/mėnesio

Draudimas – sveikata, nedarbingumas, namas pavyzdžiui. $ 300/mėnesio

Mokesčiai – tokie kaip nuosavybės mokesčiai pavyzdžiui. $ 200/mėnesio

PLIUS kiti 3 papildomi finansiniai tikslai:

Sąlyga jūsų vaikų išsimokslinimui (iš esmės ar visiškai) pavyzdžiui. 100.000$ iki jų 18 ir paskui sako 50.000£ 3 ar 4 metus kolegijoje/universitete = 150.000$ ar c vidurkyje. $ 7,000/annum daugiau kaip 21 metai.

Sąlyga pagrindiniam pasilinksminimo poreikiui – koncertai, pietūs lauke ir taip toliau (bent jau 50 % to, ką jūs gėritės dabar pavyzdžiui. $ 300/mėnesio, 3$, 600/annum

Sąlyga pirkimui naujo apsirengimo, ar 1 ar 2 protingi "prabangūs" dalykai tokie kaip plazma rodo televiziją ekrane, automobilis ir taip toliau pavyzdžiui. $ 5,000/annum

Kai jūs įvertinate šitas 3 sąlygas, tai atvyksta į $ 15,600/annum. Pridėdama 36.000$ kainą per metus tada finansinio gyvybingumo kaina atvyktų į $ 51,600/annum. Vėl, metinio 8 % sugrįžimo ant investicijos naudojimas reikštų, kad jums reikės kritiškos masės kapitalo, pasiekiančio 645.000$, kad gautumėte finansinę nepriklausomybę.

Finansinė nepriklausomybė yra tiesiog, ką ji kainuoja jums, kad gyventų, protingai patogiai priimdama užbaigtą autonomiją nuo darbo/gamybinio pelno. Viena prasme, viskas, kurį jūs bandote padaryti yra, investuoja pakankamą kapitalo sumą, kad pakeistų jūsų einamąjį atlyginimą.

Dabar, jei jūs norėsite į, iš tikrųjų prikala metinę finansinės nepriklausomybės kainą, padidina vidutiniame infliacijos tempe, sako 3.5 % kasmet, ir jūs žinosite tiksliai, ką teisinga finansinė nepriklausomybė kainuos jums kasmet į ateitį.

Pagaliau, jei jūs taupote ar investuojate esminį savo einamųjų pajamų kiekį, tada kiekis pinigų, jūs turite kopijuoti savo tikrą einamąją gyvenseną yra sumažintas to paties kiekio. Taip, jei jūs taupote 20 % savo atlyginimo (sako 10.000$) negu naujas skaičius jūs turėtumėte būti finansiškai laisvas, bus $ 51.600 – 10.000 = $ 41, 600.

Taip, ten jūs turite tai. Mes apibrėžėme tiksliai, kuo Finansinė Apsauga, Finansinis Saugumas ir Finansinė Nepriklausomybė yra išreiškiant suma kapitalo, reikalingo sukurti tinkamą ne gamybinį pelną. Padėkite savo savus skaičius į anksčiau minėtą procesą, kad atvyktumėte į tikslų dolerio kiekį, kurio jūs reikalingas, kad patenkintumėte jūsų savas pragyvenimo išlaidas / gyvensenos reikalavimai. Kitas kartas kurį kažkas sako jums jie nori būti finansiškai saugūs ar finansiškai laisvi, dabar jūs galite pasakyti: "Iš tikrųjų, vėsus, aš galiu parodyti jums, kiek kapitalo jūs turėsite pasiekti tai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *