25 naudingi būdai taupyti pinigus ant bakalėjos

Papuošimai papildomi riebalai nuo jūsų biudžeto nėra taip stropūs, kadangi tai galėtų atrodyti. Nors jūs galite turėti menką savo paskolos ar nuosavybės mokesčių kontrolę, jūs galite taupyti šimtus ar net tūkstančius dolerių kasmet ant bakalėjos, naudos sąskaitų, sveikatos ir grožio pagalbų, nešiojamojo telefono ir kabelinių kaltinimų, atgal iki mokyklos išlaidų, draudimo, nurodymo, pietaudamas lauke, banko mokesčių, naujo automobilio ar poros batų, kanceliarinių prekių, ir daug daugiau. Šis straipsnis moko jus 25 naudingų būdų taupyti pinigus ant bakalėjos.
1. Nupirkite pagrindą, numetimas, pagrindas aplink, įkuria jautienos nugarinę, ar liesą maltą jautieną, kai tai eina parduodama. Tradicinė malta jautiena galėtų būti pigesnė, bet tai yra taip pat kardiologo kitas BMW.

2. Investuokite kapitalą į gilų šaldiklį. Jūs būsite patenkintas, kad jūs padarėte.

3. Muštinis ir skiautės maistai savarankiškai.

4. Jūs galėtumėte taip pat norėti apsipirkti netradicinėse parduotuvėse. SavingAdvice.com pataria, kad "Duonos parduotuvės, ūkininkų rinkos, mėsininkai, etninės parduotuvės, ir varpo skambesys ir įlenkimo parduotuvės yra visi šaltiniai mažiau brangaus maisto negu tradicinės bakalėjos krautuvės. Tas pats yra teisingas parduotuvės viduje. Jei jūs nueisite į etninį skyrių jūsų bakalėjos krautuvės viduje, jūs dažnai rasite tuos pačius prieskonius mažiau pinigų, negu jie parduoda prieskonių skyriuje."

5. Sekmadienio laikraštis yra vis dar labai geras gamintojo kuponų šaltinis.

6. Daug bakalėjos krautuvių turi elektroninius kuponus ant savo žiniatinklio svetainių, kurias jūs galite perkelti į savo ištikimybės korteles. Nėra nieko, kad apkarpytų ar išspausdintų. Tik paspauskite kuponus, jūs norite, naudojate savo ištikimybės kortelę kontrolės punkte, ir taupote.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7. Yra kai kurių iš didžiausių antkainių bakalėjos krautuvėje:

Baterijos (Perkantis patarimą: Dažnai, jūs galite nupirkti baterijas CVS 50 % nuo reguliaraus mažmeninio pardavimo.)

Supiltas į butelius vanduo (antkainis yra apytiksliai 4 000 procentų.)

Šalti nealkoholiniai gėrimai kontrolės punkto linijoje (Jūs mokate papildomas už patogumą.)

Gurmano sūris (Aplinkkelis kulinarijos parduotuvė ir galva į pieninį perėjimą geresnėmis kainomis.)

Namų aprūpinimas toks kaip skalbykla ir patiekalo valymo priemonė, purkštuvo krakmolas, baliklis, skalbyklos dėmių valiklis, audinio minkštiklis, stiklinis valytojas, dezinfekacija šluosto, virtuvė ir vonios valytojai, elektros lemputės, ir oras fresheners. (Perkantis patarimą: Jūs galite surasti geresnius reikalus Tiksle ir Walmart.)

Vardo prekės ženklo prieskoniai (Perkantis patarimą: Narkotikas ir dolerio parduotuvės turi puikias parduotuvės prekės ženklų kainas.)

Supakuotos mišrainės ir šviežių daržovių salotos (Jūs mokate papildomas už patogumą.)

Plastmasiniai gėrimo buteliai ir laikymas (Perkantis patarimą: Pabandykite Tikslą ar Walmart.)

Vaisiai prieš įpjovimą ir daržovės (Jūs mokate papildomas už patogumą.)

Iš anksto pjaustyta mėsa (Dar kartą, jūs mokate papildomas už patogumą.)

Soja ir išrūgų baltymo milteliai (Perkantis patarimą: Costco, Prekybininkas Joe, ir Visi Maistai visi turi daug žemesnes kainas.)

8. Niekada nenueikite į prekybos centrą be:

Apsipirkimo sąrašas ir kalkuliatorius

Jūsų gamintojo kuponų ir lengvatų kortelė

Jūsų prekybos centro savaitinis cirkuliaras

Lietaus tikrinimas (jei taikomas)

9. Prieš įėjimą į kontrolės punkto liniją, pažiūrėkite į savo vežimą ar krepšį ir apsispręskite, kurių dalykų jums iš tikrųjų nereikia (bulvių traškučiai, sausainiai, ir taip toliau).

10. Mokestis su grynaisiais pinigais vietoj debetinės kortelės ar tikrinimu. Jūs išleisite mažiau.

11. Brown deda į krepšį jūsų priešpiečius. SavingAdvice.com patvirtina: "Tai yra mėgstama seniena, bet teigiamas veikėjas, kuris prisitaiko taip pat šiandien, kadangi tai kada nors turi. Jei jūs pakuojate savo savus priešpiečius vietoj išeiti ar nupirkti nuo pardavimo automatų, jūs ketinate taupyti daug pinigų per metus. Jei atrodo, jūs niekada neturite pakankamai laiko padaryti jūsų priešpiečius ryte, padarykite tai naktimi anksčiau."

12. Visada tikrinkite savo kvitą dėl tikslumo. Jei jūs sugausite įkainojimo klaidą, kai kurie prekybos centrai duos jums dalyką veltui. Pavyzdžiui, Pitsburge esantis Milžiniškas Erelis ® duos jums pirmą netinkamu būdu peržiūrėtą dalyką veltui.

13. Jei jūsų prekybos centras "kainos degtukai" jos konkurentai, pasinaudokite šia krašto nauda. Jūs negaišite ir pinigai, einantys į kelias skirtingas parduotuves geriausiomis kainomis.

14. Praleiskite kulinarijos parduotuvę ir duokite jūsų piniginei kažkurį laiką šalin. Kodėl mokestis 12,99$ svarui rostbifo ar 4,29$ 8 uncijoms riestainio keptų bulvyčių?

15. Įsigykite naują hobį ir užauginkite kai kurias iš savo daržovių.

16. Pagal daktarą Oz, batatai, bananai, ir avižiniai miltai yra trys "geriausios kokybės maistai", kurie duoda jums didžiausią smūgį jūsų doleriui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

17. Kodėl mokestis 1,29$ 8 uncijoms rūgščios grietinės, kai jūs galite nupirkti 16 uncijų to paties prekės ženklo 1,69$?

18. Kodėl mokestis 3,99$ 24 uncijoms registruotojo prekės pavadinimo tešlos padažo, kai jūs galite nupirkti palyginamą dydį parduotuvės prekės ženklo 1,49$?

19. Kodėl mokestis 1,29$ vienam popierinių rankšluosčių ritiniui, kai jūs galite nupirkti 8 ritinius to paties prekės ženklo 4,99$, kai tai eina parduodama?

20. Kodėl mokestis 1,99$ kieto balto tuno galėjimui, kai jūs galite nupirkti tai parduodama doleriui ar mažiau?

21. Užuot pirkęs greitus avižinius miltus, nupirkite greitas avižas. 11.8 uncijų greitų avižinių miltų paketas kainuoja iki 2,99$ tuo metu, kai 42 uncijų greitų avižų dėžė kainuoja tik 2,69$.

22. Kodėl mokestis 1,99$ veido audinio dėžei, kai jūs galite gauti tai parduodama 99 centams ar mažiau?

23. Kodėl mokestis 2,99$ 6 uncijoms sunaikinto sūrio, kai jūs galite nupirkti 8 uncijas gabalo sūrio ta pačia kaina?

24. Kodėl mokestis 75 centai 6 uncijoms jogurto, kai jūs galite nupirkti 32 uncijas to paties prekės ženklo 2,69$?

25. Kodėl mokestis 1,49$ 4 vonios audinio ritiniams, kai jūs galite nupirkti 24 ritinius to paties prekės ženklo 4,99$?

Šis straipsnis mokė jus 25 naudingų būdų taupyti pinigus ant bakalėjos. Kad gyventumėte fiskališkai sveikas, jūs turite atsikratyti nuo visų blogos asmeninės skolos formų. Tai apima kreditines korteles, kredito perviršio apsaugą, kredito linijas, ko pasirašant paskolą ar kreditinę kortelę, mokėjimo dienos paskolas, ir pasiskolinant pinigų nuo šeimos narių ar draugų.

One thought on “25 naudingi būdai taupyti pinigus ant bakalėjos”

  1. Labai daug pinigų sutaupysite, jei įvairius daiktus, reikalingus namų ūkiui, įskaitant ir elektronikos ir buitines prekes, pirksite internetu. Internetu tos pačios prekės gali būti ženkliai pigesnės, o ir siuntų transportavimo išlaidos nebus didelės, jas gausite tiesiai į namus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *