40 procentų taisyklė

Kas yra 40 procentų taisyklė? Gerai starteriams tai yra žaidimo keitiklis, kai tai atvyksta į turto statybą. Aš skaičiau daugiau kaip 100 knygų iš naujo apie investavimą ir asmeninius finansus. Aš neprisimenu atsitiktinio susitikimo su 40 procentų taisykle. Aš atradau taisyklę, skaitydamas Milijonierių Playbook, Grant Cardone.

Aš buvau sujaudintas, kai aš perskaičiau tai. Tai duoda skirtingą perspektyvą turto statyba. Agresyvi strategija, kad padėtų jums tapti milijonieriumi. Viena sąvoka taupo investuoti kapitalą. Ne gelbėjimas sutaupyti. Tai yra, kur 40 % taisyklė įeina. Sutaupykite 40 % savo stambių pajamų ir padėkite tai į savo "Šventus Pranešimus", kol jūs nesate pasiruošęs investuoti tai, kad sukurtumėte daugiau pajamų. Šventi pranešimai yra pranešimai, kur jūs niekada neliečiate pinigų

40 % jūsų pajamų yra truputis pagrindinio sūrio nuo jūsų atlyginimo. Tai yra didžiulis gyvensenos pakeitimas ypač, jei jūs gyvenate atlyginimas į atlyginimą ir pagrindinėje skoloje. Tai išvyks, jūs sulūžote didžiąją laiko dalį, bet tai yra, kaip turtuolis stato jų turtą. Tai yra kaip turtingas buvimas… TURTINGAS.

Turtingas Prieš Turtingas

Yra skirtumo tarp turtingo ir turtingas. Jūs pasidarote turtingas anksčiau, negu jūs pasidarysite turtingas ir kadangi Chris Rock pasakė, "rutulio žaidėjas yra turtingas, vaikinas, mokantis rutulio žaidėją, yra turtingas." Bruckminster Pilnesnis pasakytas turtas yra išmatuotas laiku. Kaip ilgai jūs negalite dirbti tuo metu, kai jūsų vertingi dalykai gamina pajamas? Turtas gamina daugiau turto, ir tai gali atlaikyti ekonominį smukimą. Pažiūrėkite, kiek žmonių pasiliko turtingų per praėjusį nuosmukį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip Padaryti 40 procentų Taisyklę

Iš pradžių nuspręskite, kad jūs ketinate pradėti statyti turtą. Tai paprasta ne lengva. Ženkite kūdikio žingsniuose. Aš negalėjau sutaupyti 40 % pradžioje, ir aš jau padėjau 20 % savo pajamų į mokėjimą grynaisiais už mano skolas. Tokiu būdu aš pradėjau nuo 4 %. Tai buvo valdoma, ir aš perėjau palaipsniui. Dabar tai automatinis, ir aš net nepraleidžiu to.

Jei jūs perskaitote Turtingiausią Vyrą Babilone, George S. Clauson, tai jūs esate pažįstamas su, "Dalis Visko, kurį Jūs Uždirbate Yra Jūsų, kad Laikytųsi". Gelbėjimas 10 % jūsų pajamų ir 20 %, kad mokėtų grynaisiais už jūsų skolas. Dabar tik trenkite savo gelbėjimui iki 40 %. Kadangi aš paminėjau anksčiau, kad tai yra žaidimo keitiklis.

Šventi Pranešimai

Atsiminkite, kad tai yra turto pastatas. Jūs taupote taip, jūs galite investuoti kapitalą į pajamų gaminimo vertingus dalykus. Tai užims laiką. Panaudokite laiką išmintingai. Tyrinėjimo investicijos, kurios pagamins daugiau pajamų srovių. Aš pasirinkau nekilnojamąjį turtą todėl, kad tai nėra susižavėjimas ir išlaikytinis ant technologijos. Žmonės turi apsipirkti, maitintis, ir gyvas. Nekilnojamasis turtas rūpinasi tuo.

Nepaprastas Fondas

Aš manau, kad jūs turite nepaprastą fondą. Pradėkite nuo 1000$. Tai yra kritiškai padėčiai tiktai. Gyvenimas visada atneša krizei kelis kartus metus. Bet nuo tų laikų, kai aš turėjau nepaprastą fondą, aš neturėjau jokios finansinės kritiškos padėties. Aš turėjau tai kelis metus. Aš neturėjau niekada pasinerti į tai. Tai nėra investicija. Tai yra grynieji pinigai, kad rūpintųsi nenuspėtu.

Jūsų Pajamų Padidėjimas

Stash toli visi jūsų bonusai, kelia, ir pajamų bangos. Padėtas, kad jūsų šventuose pranešimuose. Jūs nenorite, kad išlaidos, kylančios sutiktų pajamas. Tęskite vairuoti pleištą tarp išlaidų ir pajamų. Padėkite visą savo padidėjimą į šventus pranešimus.

Užtraukite Gaiduką

Po kažkurio laiko jūs turėsite pakankamai daug, kad pradėtumėte investuoti kapitalą. Aš nežinau, kaip ilgai tai paims jus. Aš pažįstu savo mentorių, išgelbėtą 8 metus anksčiau, negu jis užtraukė gaiduką. Jis sugrąžino tą investiciją į $5 milijonų dolerio naudą po poros metų. Jis užtraukė gaiduką po to, kai jis jautėsi įsitikinęs ir įsitikino, kad jis galėjo sugrąžinti savo pinigus. Tai nelošia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jis pasiekė daug todėl, kad jis turėjo prieigą prie grynųjų pinigų. Pinigai mėgsta greitį ir kai jūs esate skystis, jūs galite užpulti galimybes. Yra bauginančių reikalų, kasdienių, kurį žmonės praleidžia tai, todėl, kad jie neturi prieigos prie kapitalo. Tai yra, kodėl gelbėjimas, kad investuotų kapitalą yra taip svarbus.

Tik Pradžia

Yra tuo, ką jūs turite padaryti dabar:

1. Atidarykite savo šventus pranešimus. (Aš turiu vienas nekilnojamajam turtui ir verslo investavimui). Pasirinko pranešimus, kur jūs neturėsite neatidėliotinos prieigos prie pinigų. Internetinės taupomosios sąskaitos yra didelės ir moka didesnę palūkanų normą.

2. Apsispręskite, kiek jūs ketinate sutaupyti. Pradėkite nuo savo pirmo atlyginimo, komisijos, ar bet kokių kitų pajamų. Net jei tai yra 1 %, tai nėra geriau negu niekas. Lengviau, jei jūs turite automatinius išskaitymus. Tas būdas jūs nepraleisite to.

3. Tai yra visą gyvenimą trunkanti veikla. Tęskite eiti, kol jūs nemirštate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *