5 finansinio saugumo šaltiniai

Yra 5 neįtikėtini finansinio saugumo šaltiniai, ir aš nubrėšiu bendrais bruožais naudojančius pavyzdžius nuo mano asmeninio gyvenimo, kadangi aš užaugau, kad patirčiau finansinį saugumą bet kokiomis finansinėmis aplinkybėmis.

Pirmas šaltinis finansinio saugumo – leidžia mažiau, negu aš uždirbu (įeinančios pajamos). Aš perėjau nuo darbo korporacijoje į savinaudojimą, ir po pirmų 3 paleidimo metų aš netaupiau. Aš praleidau tai tiek daug, kas vieną dieną aš pasakiau, kad "aš nesirūpinu, jei tai yra 5$, kuriuos aš ketinu padėti, bet kiekvieną kartą kai, aš moku mane patį nuo verslo, aš padėsiu truputį pinigų (srovė skiria į 10 %; normaliai 15-20 %)." Beje, tai yra, kaip aš sukaupiau daugiau kaip $1 milijono gryną vertę, kad pradėčiau nuo
Aš pradėjau daryti tai, ir aš mėgstu tą jausmą. Panaudokite pajamas, "neišleistas", kad pastatytumėte grynųjų pinigų atsargas (bent jau 3 mėnesinių visiškų išlaidų mėnesiai), taupydamas išėjimui į pensiją, ir paskui taupydamas kitiems tikslams, tame užsakyme. Grynųjų pinigų atsargų nelauktam turėjimas yra viena iš svarbiausios faktorių pagalbos jausmui, finansiškai gauna. Jei jūs neturite grynųjų pinigų atsargų, adresas, kurie išeina su prioritetu, prasidėdami į jeigu ne išėjimas į pensiją. Kai tik grynųjų pinigų atsargos buvo pastatytos (ir palaikytos), jūs galite susitelkti ties kitu finansiniu tikslu (mokėjimas grynaisiais ant namo, šalindamas skolą, taupydamas svajonės atostogas, pradėdamas verslą, ir taip toliau), tęsdamas į jeigu ne išėjimas į pensiją (didinantis kiekius ilgainiui).

Antras šaltinis finansinio saugumo – būti patenkintas gyvenimu mano einamosios pajamos apsirūpina. Panašus į (daugelį visus) jūsų, aš neturėjau nieko, aš turėjau daug, aš investavau tai į savo verslą, aš turiu labai nedaug vėl. Aš gyvenau pagal 1.800$ ir 10.000$ + per mėnesio biudžetą. Žinoma, yra reikšmingų gyvensenos skirtumų. Aš šiuo metu mažinu savo "reikalingas" išlaidas (mano gyvensena) į apytiksliai 2.000$ per mėnesį ir didžiuojuosi tuo. Ir aš, ateityje, gyvensiu gyvensena 10$ K +, kadangi aš tikrai mėgstu labai gražius daiktus ir patogumus, kuriuos gyvensena aprūpina. Tačiau, aš esu atsipalaidavęs, taikoje, kiekvienoje gyvensenoje. Padėtis ar nuosavybė yra liesas mano ego didėjimas, bet tai nėra, kur mano įvykdymas ir pasitenkinimas gyvena.

Ir tai ima mane trečiam jausmo šaltiniui, finansiškai gauna – persekiojimas kas reikalai man: mano aistra, mano paklausimas, šeima, draugai, santykiai, mano ir jų tikslai ir svajonės, augimas ir išvystymas kaip asmuo. Atrodo, kad bet kokiame punkte mano gyvenime, kai aš imuosi veiksmų, suderintų su mano svajonėmis ir tikslais (veiksmai, kurie ima mane arčiau į įvykdymą ant jų, nesvarbu kaip mažas žingsnio tai gali būti), aš esu patenkintas, įkvepiamas ir patenkintas. Aš kenčiu, kai aš nepersekioju kažko, kas turi reikšmę man; ir taip, aš tikrai kenčiu kartais.

Ketvirtas šaltinis finansinio saugumo, stebuklo – Pasitikėjimas. Pasitikėjimas Dievu, patikliais kitais, ir patikėdamas manimi pačiu savarankiškai. Aš manau, kad aš pradėjau daugiau pasitikėjime savarankiškai, manydamas, kad "aš galiu padaryti." Dievu pasitikėjimas buvo ten, kol aš galiu atsiminti. Patiklūs kiti? Oh, tai paėmė pagrindinę tragediją, palydėtą lauke-srovės palaikymo nuo žmonių, kuriuos aš vos pažinau (ir tie aš žinojau) man, kad leistų kitiems žmonėms įeiti, man, kad jaustųsi saugus pasidavime. Po to, kai tai, patikint Dievu ir patikint manimi pačiu savarankiškai plėtėsi proporcingai didėjant. Pavyzdžiui, aš galiu dabar patikėti manimi pačiu, kad sujaukčiau, ar nepasisekčiau, tiek pat, kiek aš galiu patikėti manimi pačiu, kad sekčiau ar padaryčiau gerą poelgį. Man yra gerai, ir man bus gerai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Penktas, stebuklas jaustis finansinis saugus – sutinkantis, kad ateitis yra abejojanti, kuris yra tik, kaip tai yra. Aš turėjau papratimą manyti, kad aš žinojau tai, ką ateitis atneš. Aš net turėjau to įrodymą. Aš užsibrėžiau tikslus, ėmėsi veiksmų, suderintų su jais, ir aš pasiekiau juos. Spėjimas, kas, tai iš tikrųjų dirba! Ilgainiui jūs laimėsite žaidimą, kurį jūs žaidžiate, pasiekdamas tikslus. Bet tai turi mažai bendro su ateities žinojimu. Paimkite pavyzdžiui mano rajoną ekspertizės, investicijų valdymo; niekas (apimdamas visus ekspertus) nuolatos ir tiksliai nenumatė tai, ką ekonomika ar rinka ketina padaryti. Kai kurie "posūkiai" yra daugiau laukti, negu kiti, bet vertingesnis pranašavimas laiko parinkimo ir pakeitimo dydis išvengė kiekvieno iš mūsų daugiau kartų negu ne. Ir aš sužinojau, kad visas analizavimas ir numatymas turi mažai bendro su tikra ateitimi. Ateitis nebuvo tik tiesiog žinoma. Planavimas, ėmimas teisingų veiksmų ir teisingų daiktų darbas daro rezultato pasiekimą, aš kovoju dėl labiau numatomo. Jei aš užsispirsiu ėmimas veiksmų, suderintų su mano tikslais, aš pasieksiu tikslus ilgainiui. Tai yra laimėjimo žaidimas investicijose ir gyvenime. Bet tai neturi nieko bendro su ateities žinojimu, ar kontrolė, kas yra ar neina vyksta man ar kitiems ilgai kelias. Aš išmokau priimti tuo, kas yra ir priimti tuo, kas atvyksta paskui. Su daug darbo, aš tapau atsipalaidavęs ir taikoje, nežinodamas, ką ateitis atneš, manydama, kad, kad ir kas tai yra buvo skirta man, ir to naudojimui, kad neužaugtų, niekada neužmiršdamas tęsti svajoti ir persekioti tas svajones, kurios turi reikšmę man.

Tokiu būdu aš jaučiuosi finansiškai saugus nesvarbu, kokį pajamų lygmenį aš uždirbu (ar gryna vertė, kurią aš turiu), žinodamas, kad tai pasikeis, planuojant ir besiimant veiksmų, kad pasiektų mano tikslus, ir priimant, kas atvyksta, su taika ir pasitikėjimu.

Ir kadangi aš rašau šį straipsnį, aš įvykdau savo aistrą, kadangi mano paklausimas palaiko žmones jų prigimtinės teisės išreiškime, kad pastatytų turtą, persekioti jų svajones, ir žmonėms pagalboje užaugti santykyje į pats ir kiti, tokie, kad jie patiria gerai esantis, meilė ir džiaugsmas palei kelią.

Kuris žavus būdas aš praleidau savo sekmadienio rytą!

Ačiū už skaitymą. Aš noriu, kad jūs patirtumėte finansinį saugumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *