Socialinė apsauga ir jūsų išėjimas į pensiją

Socialinės apsaugos įstatymas buvo pradžioje atneštas į įstatymą 1939 tų laikų Amerikos prezidento, Prezidento Roosevelt, bet per tuos metus praėjo įvairų reguliavimą. Socialinės apsaugos programa dengia išlikusiuosius asmens po planu, federaline senatve ir nedarbingumu. Dvasia už šio įstatymo įžangos turėjo palaikyti seną finansiškai po to, kai jie atsistatydino iš pelningo darbo. Padėdama žmonėms sutaupyti per lauke jų produktyvius metus, vyriausybė sumažino ant skurdo, kuris kitaip pakils iš seno, kas efektyviai nedirbtų pragyvenime, tie, kas gavo invalidą kažkokiame punkte jų darbo gyvenime ir išlikusiuosiuose tarnautojo po jų mirties. Nors su socialine apsauga stovėjo daug ginčų ir iššūkių, ligi šiol, ji tęsia aprūpinti palaikymą, kuriam ji buvo numatyta

Su socialine apsauga, aš esu apimtas išėjimui į pensiją?

Svarbiausias socialinės apsaugos tikslas aprūpina seną darymu statesniu, kuris užmokės jų sąskaitas ir duos jiems padorų pragyvenimą. Tačiau, jei jūs vis dar norite palaikyti savo pragyvenimo lygį net po to, kai jūs atsistatydinsite, tada fondai, kuriuos jūs gaunate iš socialinės apsaugos bus paprastas nebūti pakankamai. Fondas tiktai veikia kaip fondas išėjimui į pensiją, ir jūs turite sukurti savo išėjimo į pensiją fondus nuo šio fondo.

Kaip papildyti socialinę apsaugą jūsų išėjimui į pensiją?

Kadangi mes nustatėme, kad jūsų socialinės apsaugos nauda neišlaikys jūsų gyvensenos po išėjimo į pensiją, tada jūs turėsite paimti asmeninę atsakomybę už gelbėjimą iki turtingo išėjimo į pensiją. Yra įvairių kelių, kurie buvo specialiai versti padėti jums jūsų išėjimo į pensiją santaupose. 401 kb santaupų planas yra pasiūlytas darbdavių, kad padėtų jų tarnautojams sutaupyti viršuje išėjimui į pensiją. Tarnautojas aukoja savanorišką kiekį jų atlyginimo į jų 401 kb pranešimą, ir pranešimas yra valdytas darbdavio. Kai kurie darbdaviai taip pat ar atitiks įnašą ar aprūpins kažkokį pelno pasidalijimo susitarimą. Roth 401 kb planas yra tradicinio 401 kb plano reguliavimas, ir tai atsižvelgia į tarnautoją, kad nuspręstų padaryti įnašą į atskirai valdytą Roth pranešimą. 401 kb planai turi įvairią reikšmę ant jūsų mokesčių, ir jūs galite konsultuotis su vietiniu profesionalu, kad geriau suprastumėte mokesčio reikšmę. Be 401 kb planų naudojimo, jūs galite taip pat tiesiogiai jeigu ne jūsų išėjimas į pensiją per investicinius ir taupymo planus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Per ankstyva, kad pradėtų planuoti išėjimą į pensiją?

Socialinė apsauga yra blizgantis sprendimas, kuris įgalino pažeidžiamo seno palaikymą, kam reikia fondų jų išlaikymui, sveikatos priežiūrai ir jų poilsiui. Tai yra todėl idealus fondas tam, kad padėtų jums jūsų senatvėje. Tačiau, gelbėjimas už plano duos jums geriau finansinį saugumą. Paslaptis į pakankamai pinigų turėjimą, kad patenkintų visus jūsų norus ir net turėtų perteklinius fondus atostogas turi prasidėti anksti. Nuolatos taupydamas ir investuodamas kapitalą į jūsų išėjimą į pensiją nuo, kai jūs paliekate kolegiją ir sujungimo darbą garantuos, kad jūs rinkote pakankamai finansų artėjant laikui, kai jūs atsistatydinate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *