2012 ekonomikos išgyvenimas

Yra neabejotinai daug silpninti finansines žinias, plaukiojančias apie šitas dienas, ir nors aš esu iš tikrųjų tikras optimistas širdies gilumoje, kai kažkas kaip tai ateina, jūs negalite padėti patirti truputį susirūpinimo ir tapti ganėtinai suinteresuotas per tai, atrodo, kas vyksta!

Jūs turbūt pasirodėte, Google ieško JAV įsiskolinusį laikrodį anksčiau, ir davė kažkokį apsvarstymą nuolat didėjančiai valstybinei skolai, taip aptarkime tai…

Visur jūs einate šiomis dienomis, jūs girdite žmones, sakančius, kad kažkas labai didelio yra apie įvykti per kitus 6 iki 12 mėnesius ir kad tai smogs Šiaurės Amerikos gyventojams sunkiau ir giliau negu kažkas kita, kurį mes kada nors patyrėme nuo Didelės Depresijos. Aš turiu žarną, jausdamas, kad tai bus per kitus dvejus metus, bet galbūt tai per daug optimistiška
Prieštaraukite jums, federacija turės pumpuoti lauke daug naujesnę valiutą į ekonomiką, kad pasiliktų ant vandens daugiau kaip kitus dvejus metus, kad išvengtų skęsti, tokiu būdu šviesoje hiperinfliacijos, kuri įvyktų procese, galbūt optimistiškame nebus teisinga terminologija, kad panaudotų todėl, kad laikai ketina pasidaryti sunkūs!

Bet kokiu atveju, dveji metai ar mažiau yra labai trumpas laikotarpis, ir nepriklausomai nuo to, kaip skubiai tai įvyksta, kai tai tikrai atvyks, tai smogs daugumai gyventojų kaip priežodinė plytų tona.

Raudonos Karštos Antraštės

Net nepaisant to, kad aš nesu likimų dienos entuziastas ar sąmokslo teoretikas, jei jūs klausote pokalbio gatvėse ir girdite žinias šiomis dienomis, yra aiškiai esminis kiekis mėsos ant kaulo ir priežasties tikrai įmonei. Tik pažiūrėkite tinkle, kad pamatytumėte antraštes visame pasaulyje, ir jūs surasite kitus laikraščio pranešimus:

1. JAV. Skola smogia 15 trilijono ir atrodo unstoppable ()

2. Skolos krizės pamokos nuo Lotynų Amerikos

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Europa, jei kažkas, yra blogesnėje situacijoje

4. JAV valiutos krachas yra gamybos stadijoje

5. Greitas amerikiečių vidutinės klasės išnykimas

Aš galvojau apie tai valandėlę norintys žinoti, jei daiktai yra iš tikrųjų, kad blogai ir tai smogė man; aš iš tikrųjų turiu pasimokyti daugiau apie detales prieš, būti gabus padaryti tikslų nuosprendį ar apsirūpinti, bet koks skelbimas pažinčių skyrelyje pelno patarimai.

Kuo Jūs galite Patikėti?

Tada yra svarstoma problema to, kur ant žemės jūs galite iš tikrųjų nueiti, kad gautumėte tikrus faktus, ir kuo jūs galite patikėti? Nors aš esu įsitikinęs, kad yra daugelio, ne visada lengva surasti asmenį, kuriuo jūs galite iš tikrųjų patikėti, kas mato didelį paveikslą, neturi paslėptos darbotvarkės ir nenėra namie, kad parduotų jums ant prekių sąskaitos.

Turėkite galvoje, kad jūsų mentorius turi ne būtinai būti patvirtintu investitoriumi, prekybininku, ar finansiniu guru. Ko jums iš tikrųjų reikia yra kažkas, kas turi stiprią pasisekimo profesinę patirtį, kas žino jo istoriją ir vienijasi su profesionalais, todėl, kad visiškai niekas neturi ekspertizės ar gebėjimo padaryti viską savarankiškai. Kažkur palei liniją mes visi turime pasitikėti kitais žmonėmis, kurie yra ekspertai jų laukuose, kad suteiktų mums paslaugas, kurių mums reikia.

Skirtingai nuo daug Wall Street bankininkų atrodo, kurie tiktai rūpinasi apie pelnymą savimi savarankiškai, suraskite kažką, kas turi įrašą iš tikrųjų, kad padėtų kitiems, ir gauti referrals nuo žmonių, kurie turėjo naudos iš jų pelnyti patarimai ir strategijos.

Kad padarytumėte tai, jūs iš tikrųjų neturite maudytis piniguose taip pat. Viskas kurio jums iš tikrųjų reikia yra noras studijuoti, kaip turtuoliai pasidaro turtingesni laikais kaip jie, tokiu būdu jūs galite padaryti tai taip pat. Tik atsiminkite, kad būtent per didelę 1930-ųjų depresiją daugiau milijonierių buvo sukurti Amerikoje negu bet koks ankstesnis laikas, ir kad tai galėjote būti jumis, galėjo, kas turi naudos šį kartą aplink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *