7 patarimai pirmą kartą naminis pirkėjas

Jūs esate pirmas kartas kai, naminis pirkėjas, pasirūpinantis, perka jūsų pirmą turtą? Yra 7 patarimai, kurie padarys tai lengviau jums pasirinkti turtą teisingai jums ir jūsų unikaliai situacijai.

1. Žinokite savo biudžetą, žinodamas, kiek jūs galite leisti sau išleisti anksčiau, negu jūs pradėsite savo paiešką. Tai nėra tik atviros kainos pirkti turtą bet taip pat ir žinoti, kaip valdyti paskolos atmokėjimą ir planą bet kokių nenumatomų pakeitimų į gyvenseną ar pajamas. Paskirkite susitikimą su paskolos brokeriu, kad kalbėtumėte per šitas svarstomas problemas ir iš anksto pritartumėte jūsų finansams. Išankstinis pritarimas yra rekomenduotas pirmą kartą naminį pirkėją todėl, kad tai duoda jums realistinį biudžetą, kad nueitų namo medžiojimas su, ir tai garantuoja, kad su jumis elgiasi kaip rimtas pirkėjas atstovai

2. Gaukite savo paruoštą indėlį, didesnis geresnis kai prieita prie indėlio. Padorus indėlis duos jums daugiau paskolų, kad išsirinktų iš ir net žemesnės palūkanų normos pasiūlymas todėl, kad yra mažiau pavojaus skolintojui. Kuo didesnis indėlis, tuo mažiau jūs turėsite pasiskolinti, kas reiškia mažiau su palūkanomis per paskolos ir žemiau jūsų atmokėjimo gyvenimo trukmę bus per komplekto trukmę.

3. Žinokite visas kainas, planuodamas jūsų biudžetą, kurio jums reikia į faktorių visose išlaidose, įtrauktose į turto pirkimą. Taip pat kaip indėlis, jums, galbūt, reikia žyminio mokesčio, apžiūrų, draudimo, teisėtų išlaidų, įvertinimų ir pavadinimo paieškos mokesčių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Pirmą kartą naminis pirkėjas turi būti finansų supratimu. Tai yra verslas, lengva būti vadovaujant emocijai, perkant turtą, bet pasistengti, kad įsitikintų, kad jūsų sprendimas yra priimtas jūsų galvos ne jūsų širdis. Tai padeda vesti daug tyrinėjimo ir užduoti daug sunkių klausimų.

5. Paskambinkite pros. Turto pirkimas gali būti sudėtinga patirtimi, ir geras patarimas gali padėti įsitikinti, kad jūs nepadarote jokių brangių klaidų. Paskolos brokeris gali pradėti rutulį pasipilantis kreipimas dėl vidaus paskolos ir patarti jums dėl žingsnių, apimtų reikalo uždarymo.

6. Nepalikite nieko atsitikti. Jei jūs esate rimtas apie turtą, išmintinga vesti pastatą ir kenkėjo apžiūrą. Įsitikinkite, kad asmuo, apžiūrintis namus, yra vertintas, kad padarytų taip, tokie kaip pripažintas statybininkas, architektas ar matininkas.

7. Ieškokite pagalbos, yra įvairių formų vyriausybinės pagalbos pirmiems naminiams pirkėjams, tokiems kaip Pirmas Naminis Savininkas Grant. Priklausomai nuo valstybės jūs esate, gali būti kitų formų pagalbos kaip mokestis ir žyminio mokesčio lengvatos. Kad sužinotų daugiau apie bet kokias dotacijas lengvatų pirmą kartą naminį pirkėją eina į ar Įstaigą valstybinių Pajamų jūsų valstybėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *