Kodėl turtuoliai pasidaro turtingi

Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote seną posakį, kuris sako mums, kad buvimas turtingas yra iš tikrųjų tik dvasinė būsena, ir tuo metu, kai tai atrodo labai tolima nuo tiesos daugeliui mūsų, tai yra iš tikrųjų labai teisingas tvirtinimas. Ką kiekvienas turi suprasti yra, kad, ką laiko turtingu mano standartai gali jaustis labai blogas pagal jūsų turto standartą. Taip, atsižvelgdamas į tai, kas yra teisingas apibrėžimas turtingų? Pagal Merriam-Webster žodyną, turtingą, yra apibrėžtas kaip turėjimas gausios nuosavybės ir ypač materialaus turto. Tas apibrėžimas duoda mums gerą pradžią ant to, ką buvimas turtingas iš tikrųjų reiškia, bet tai nepaneigia to būdamas turtingas, yra dvasinė būsena, todėl, kad, apie ką aš galvoju, kadangi gausi nuosavybė ir materialus turtas gali vis dar būti maži palyginti su tuo, kaip jūs suprantate gausą nuosavybėje ir turte
Nepriklausomai nuo jūsų apibrėžimo, jūs turbūt uždavėte klausimą anksčiau: Kaip aš pasidarau turtingas?

Aš manau, kad, jei jūs galvojate apie tai, ką mes tik aptardavome ankstesniame paragrafe, jūs sutiksite, kad buvimas turtingas iš tikrųjų yra tik dvasinė būsena. Ženkime šitame žingsnyje toliau, nors ir mano, kad mes kalbame apie turtingą kaip "turtingiausių žmonių ant žemės." Jei jūs gimėte ir pakėlėte čia JAV, tai jūs turite daug aukštesnę tikimybę laukti daug, daug daugiau, kai jūs apibūdinate kažką kaip būdamas turtingas prieš atsakymą, jūs galėtumėte pasiekti vienoje iš Pietų Amerikos Šalių. Jei aš paprašyčiau, kad jūs pavadintumėte kažką, kuris yra turtingas, jūs tikėtina parinktumėte kažką garsų jų turtu kaip Donald Trump, Bill Gates, Warren Buffett, George Soros ar vienas iš Walton iš Wal-prekybos-centro mažmeninio pardavimo parduotuvių. Dabar tie žmonės yra iš tikrųjų turtingi pagal kažkieno standartus todėl, kad dauguma jų yra įrašyta į sąrašą geriausiuose 10 turtingiausiems žmonėms pasaulyje Forbes žurnalo. Nesvarbu, kaip jūs žiūrite į tai, šis vardų sąrašas turi gausią materialią nuosavybę ir turtą pagal kažkieno standartą. Supraskite, kad didžioji dalis šio sąrašo nepasidarė turtinga, dirbant sunkiau fiziškai. Jie iš tikrųjų uždirbo savo sėkmę, būdami protingesni negu vidutinis asmuo, taip pat galvodami už dėžės kartais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Nepriklausomai nuo kaip jūs galite apibūdinti turtą asmeniškai, nors, jei jūs panėšėjate į daugumą vidutinių žmonių, jūs norėtumėte uždirbti ar padaryti daugiau pinigų. Vienas daiktas, kurį aš studijavau mano vėlesnius metus yra, kad "darbas sunkiau" ne visada verčia į "daugiau pinigų sukūrimą." Darbas sunkiau kartais reiškia, kad jūs iš tikrųjų padarysite mažiau pinigų. Galų gale, kas daro jūs galvojate darbai sunkiau: ironworker, kuris kelia plieninę struktūrą pastatams ir kitai struktūrai, ar matematikui, kuris moko ar sprendžia problemas versle, mokomuosiuose ar pramoniniuose nustatymuose? Pagal CareerCast.com, ironworker turi vieną iš blogiausių, įvertintų visų darbo vietų, ir tas asmuo daro apytiksliai 29.000,00$ per metus. Matematikas turi vienerias iš aukščiausių įvertintų darbo vietų sąraše ir uždirba šalia 100.000,00$ per metus vidutiniškai. Aš galiu patikinti jus, ironworker turi daug daugiau fizinio ir reiklaus darbo negu Matematikas, ir tai tipiška per daugumą darbo vietų, kurios naudoja raumenį prieš darbo vietas tos naudojimo smegenys. Protingiausios darbo vietos beveik visada moka geriau, negu raumeningiausios darbo vietos, tokiu bū dirbdamos protingesnis yra žymiai geriausias būdas pažengti į priekį!

Jei jūs norėtumėte padaryti daugiau pinigų, tai lengviausias būdas padaryti, kurie vyksta pradeda dirbti protingesnis ir ne tik dirbti sunkiau, kadangi jums tikėtina pasakė visą jūsų gyvenimą. Yra labai mažai nemokamų valgių šiame pasaulyje, tokiu bū dirbdamas protingesnis nereiškia, kad jūs neturite įdėti sunkaus darbo taip pat. Dirbantis protingesnis reiškia, kad jūs turite galvoti daugiau ir praleisti daugiau laiko, auklėdamas save savarankiškai ant lengvesnių ir geresnių būdų pelnyti. Kaip internetas Marketer, aš praleidau daug metų, dirbdamas, kad surasčiau geriausius būdus pelnyti tinkle. Po daug sunkaus darbo ir pastangų skaityme ir studijavime apie šią temą, aš iš tikrųjų sužinojau, kaip būti turtingas, net tai, jei yra tiktai "turtingas pagal mano savus standartus!"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *