Finansinis pasisekimas jūsų 20-aisiais

Tiktai keli žmonės pasiekia, kad gautų finansinį pasisekimą jų 20-aisiais. Tai yra daugiausia todėl, kad dauguma mūsų padaro finansines klaidas anksti mūsų veikimo trukmėje, ir tokių klaidų pataisymas dažnai kainuoja mums pinigus ir laikas. Todėl, jei jūs išeinate su teisinga finansine informacija ir priimate gerus finansinius sprendimus pradžioje, jūs labai didinate savo galimybes tapti finansinis sėkmingas, ir jūs įgyjate reikšmingą pranašumą palyginus su dauguma, kas išvyksta su klaidomis. Besilaikantys pinigų patarimai yra sveikas vadovas į jūsų tikslą buvimo finansiškai sėkmingas jūsų 20-aisiais.
Išvenkite kreditinių kortelių – pagunda išlaidų per kreditines korteles gali lengvai gauti jus leidžiantis už jūsų priemonės. Tai gaus jus kreditinės kortelės cikle, kuris apribos jūsų santaupas ir investicijas.

Užmokėkite, studentas skolina skolą lėtai – Studentų paskolos palūkanos yra žemos ir mokančios, tai per ilgesnį laikotarpį finansiškai išmintingiau. Kad užmokėtumėte per ilgesnį periodą, jūs galite prašyti žemesnės atmokėjimo normos, paprašyti atidėliojimo ar pakantumo. Tai nepaveiks jūsų kredito rezultato. Tačiau, vėlyvas jūsų studentų paskolos užmokestis paveiks jūsų kredito rezultatą ir todėl, jūs turite garantuoti, kad jūs mokate sutartą kiekį laiku.

Atidarykite internetinę taupomąją sąskaitą – Internetinės taupomosios sąskaitos moka geresnes palūkanų normas, ir jie taip pat garantuoja, kad jūsų fondai nėra lengvai prieinami per ATMs. Tai padeda gelbėjimo disciplinoje. Jūs galite išvykti žemai su santaupomis tarp 10$ į 25$ ir dirbti tai į viršų ilgainiui. Sudaryti šitų žemų kiekių padariniai ilgainiui gali būti ganėtinai reikšmingi.

Gyvas jūsų priemonės viduje – Kai jūs esate jūsų 20-aisiais, ganėtinai viliojantis nupirkti prašmatnų sportinį automobilį paskoloje ar brangioje elektronikoje. Tačiau, įsiskolinę lygmenys gali lengvai gauti jus į finansinę problemą. Išmintinga atidėti tokias sunkias išlaidas, kol jūs nesutaupėte pakankamai daug ir finansiškai sekatės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Panaudokite savo vietinę biblioteką pasilinksminimui – Jūs galite sutaupyti daug ant savo kabelinių naudos kainų ir savo DVD pristatymo kainų, tiesiog skolindamasis knygas, kino filmus ir kompaktinius diskus nuo jūsų vietinės bibliotekos, kad ir kada jums reikia į.

Gaukite kambarioką – kainomis pasidalinimas, turėdamas kambarioką gali išgelbėti jus daug pinigų, kuriuos jūs galite panaudoti kitais tikslais. Be nuompinigių, jūs galite sutaupyti ant daugelio kitų pasidalintų namo kainų.

Parduokite savo seną medžiagą – Priešingai visada jūsų senos medžiagos dovanojimui, jūs turite svarstyti pardavimą tokios medžiagos, pavyzdžiui ant Ebay, kad didėtumėte ant jūsų grynųjų pinigų.

Pradėkite, jūsų 401 kb nedelsiant – Prasidedantis ant jūsų 401 kb išėjimo į pensiją santaupų planuoja, anksti garantuos, kad jūs kaupiate pakankamai fondų savo išėjimui į pensiją. Jūs taip pat įprantate į mokėjimą anksti ir negaunate galimybės leisti tokius grynuosius pinigus.

Atidarykite Roth Airijos respublikonų armiją – Dar kartą, prasidedantis ant jūsų pensijos kaupimo ir išmokėjimo plano anksti duos jums dvasios ramybę per jūsų dirbančius metus, ir jūs sukaupsite daugiau fondų priešingai pradžiai vėlai.

Gaukite pakeitimo kibirą – Jūs galite turėti pakeitimo kibirą, kur jūs tuštinate smulkius pinigus nuo savo kišenių kiekvieną dieną ar per savaitgalius. Jūs galite tada atkurti tokius fondus kasmet ar pusmetiniai ir sudėti fondus į jūsų santaupas. Tai išmintingiau negu taupymo mašinos naudojimas kadangi mašina sumoka 0.92 dolerius kiekvienam aprūpintam doleriui.

Gaukite antrą darbą – Nors ne numylėtinis, gaudamas antrą darbą yra vienas iš efektyvių būdų prisidėti ant jūsų pajamų, ir jis paskui dirba į jūsų finansinį pasisekimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *