Dinamiški sėkmingo finansinio makeover įstatymai

Įsiskolinęs arbitražas ir sąskaitos konsolidacija yra dvi labiausiai įsiskolinusio palengvėjimo standartinių formų. Nors abu pasirinkimas gali padėti jums sumažinti jūsų skolą, jie nemoko jūsų, kaip gyventi fiskališkai tinkami. Vienintelis būdas, kuriuo jūs kada nors pasieksite ilgalaikę finansinę laisvę pritaiko dinamiškus įstatymus finansinio atgavimo į jūsų kasdienį gyvenimą. Šitie protingo pinigų judėjimo principai padės jums nustatyti išlaidas ir taupymo įpročius, kuriais remiasi apie kietąjį kūną bedrock. Šis straipsnis moko jus dinamiškų asmeninio finansinio atgavimo įstatymų.
1. Jūs turite paimti pilną atsakomybę už savo įsiskolinusią problemą ir pripažinti jūsų finansinių klaidų priežastis. Ši finansinio atgavimo fazė reikalauja ir užbaigto sąžiningumo ir nuodugnaus jūsų neatsargių išlaidų įpročių vertinimo. Todėl, jūs neturite bijotis užduoti sau klausimus kaip jie:

Aš kada nors pabandžiau gyventi pagal biudžetą ar mano priemonės viduje?

Aš žiūriu į pinigų vadybą kaip į labai baisią namų ruošą?

Aš leidžiu pinigus anksčiau, negu aš turėsiu juos?

Aš žinau palūkanų normas ir balansus ant visų mano kreditinių kortelių?

Aš švaistausi, kad užpildyčiau tuštumą mano gyvenime tokiame kaip vienatvė ar neatitikimo jausmai?

Aš perku daiktus ant impulso ar padaryti įspūdį kitiems?

Aš einu apsipirkti, kai aš esu piktas, nuvargęs, ar sumažintas?

Aš naudoju kreditines korteles, kad papildyčiau mano pajamas? (Autoriaus pastaba: Tai yra viena iš pirminių priežasčių to, kaip žmonės įeina į vis daugiau skolos.)

Aš elgiuosi su kreditinėmis kortelėmis tas pats kaip grynieji pinigai?

einu į alėją pasilinksminimui?

Aš leidžiu televizijos reklaminei laidai daryti įtaką savo išlaidų įpročiams?

Aš turiu drabužius drabužinėje, kurie vis dar turi etiketes su kaina ant jų?

Kiek laikų aš valgau ne namie kiekvieną savaitę ar mėnuo?

Kiek akių stebuklo grietinės stiklainių aš turiu?

Kodėl aš gyvenu nuo atlyginimo prie atlyginimo?

Aš žinau, kiek aš moku kas mėnesį banko mokesčiuose?

Aš pirkau per daug namo?

Kodėl aš turėjau padaryti ankstyvą atitraukimą iš savo 401 (k)?

Kodėl aš tęsiu gauti kredito perviršio kaltinimus?

Kiek aš leidžiu mėnesį Starbucks?

Jei aš turėčiau pasilikti namo šeštadienį ir padaryti namų remontą, užuot ėjęs į alėją, aš jausčiausi, lyg aš praleidau kažką?

Aš kada nors panaudojau kreditinę kortelę, kad užmokėčiau už plastinę chirurgiją, vestuvines išlaidas, atostogos, kolegijos mokymas, ar lošiantis?

Jei kažkas pasakytų man, kad aš turiu gauti įsiskolinusį patarimą, aš įžeisti?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kadangi jūs galite pamatyti, klausimų sąrašas yra nesibaigiantis.

2. Apkarpykite papildomus riebalus nuo savo biudžeto.

Papuošimai papildomi riebalai nuo jūsų biudžeto nėra taip stropūs, kadangi tai galėtų atrodyti. Nors jūs galite turėti menką savo paskolos ar dienos rūpinimosi kainų kontrolę, jūs galite taupyti šimtus ar net tūkstančius dolerių kasmet ant bakalėjos, sistemos įrankių, nešiojamojo telefono ir kabelinių sąskaitų, transportavimo kainų, draudimo, mokesčių, banko mokesčių, asmeninių rūpinimosi išlaidų, naujo automobilio ar kompiuterio, dantų ir vizijos rūpinimasis, nurodymas, pasilinksminimas, ir daug daugiau.

Tai nėra taip beviltiška, kaip tai atrodo.

Kiek pinigų jūs galite laukti, kad taupysite kas mėnesį prie papuošimų papildomus riebalus nuo savo biudžeto? Tai yra 64.000$ klausimas, kadangi rezultatai keičiasi nuo asmens asmeniui ir namų ūkio į namų ūkį. Kintamieji apima pajamas, namų ūkio dydį, leisdami įpročius, laiko vadybą, lygmenį entuziazmo ir disciplinos, pasiruošimas pasikeisti, ir ateities perspektyvos. Yra kai kurie nurodymai, kuriuos jūs galėtumėte svarstyti:

Jei jūsų pajamos yra 50,000$ ar mažiau, pabandykite pašalinti $250-500 per mėnesį nesvarbiose išlaidose. Tai prideda iki $3.000-6.000 per metus.

Jei jūsų pajamos yra tarp 50.000$ ir 100.000$, pabandykite pašalinti $500-1.000 per mėnesį nesvarbiose išlaidose. Tai prideda iki $ 6.000 – 12.000 per metus.

Jei jūsų pajamos yra tarp 100.000$ ir 150.000$, pabandykite pašalinti $ 1.000 – 2.000 per mėnesį nesvarbiose išlaidose. Tai prideda iki $ 12.000 – 24.000 per metus.

3. Niekada neleiskite, kad nematomi priešai tokie kaip pasididžiavimas ar baimė neleidžia jums daryti finansinę pažangą. Pavyzdžiui, jūs niekada nepasieksite finansinio pasisekimo, jei jūs išleisite pasididžiavimą kontroliuoti jūsų gyvenimą. Pretenzingi žmonės yra linkę būti know-it-alls ir nemėgsta paprašyti pagalbos. Turėkite galvoje, kad finansinis atgavimas yra dažnai procesas, kurį jūs negalite įvykdyti savarankiškai. Todėl, gavimas profesinės pagalbos nuo finansinio patarėjo ar įsiskolinusios paramos kompanijos yra būtinas, jei jūs norite gyventi fiskališkai sveikas.

4. Sulaikykite biudžetą ir sutikite, kad biudžetas yra būtinas blogis. Be to, užrašykite kiekvieną centą, kurį jūs leidžiate." Kiekvienas centas" reiškia 150$ elektrinę sąskaitą, kurią jūs užmokėjote vakar taip pat kaip 3,00$ latte, jūs nupirkote šį rytą. Kiekvieną savaitę ar taip, peržiūrėkite savo sąrašą išlaidų ir apsispręskite, kurie gali būti sumažinti ar pašalinti.

5. Gyvas žemiau jūsų priemonės ir kuria gyvenseną, kuri atitinka jūsų pajamas. Jūs turėsite atsargoje pinigus mėnesio pabaigoje ir nebūsite apkrautas bandymu išgyventi.

Kad gyventumėte žemiau jūsų priemonės, liaukitės bandyti neatsilikti "dosnus, aukštas volas" draugai, kurie turi neatsargius išlaidų įpročius. Jūsų finansinis gerai esantis yra svarbesnis negu bandymas padaryti įspūdį Ponui ir poniai Jones su 499$ žemu staliuku ar 99$ papuošalų dėže.

Mary Hunt patvirtina:" Gyvendama žemiau jūsų priemonės šiame aukštame slėgyje, kreditu pagrįstame, visuomenė "turi turėti tai, visa teisė dabar" nėra tiksliai lengva. Tai ima įgūdį ir nustatymą nueiti prieš potvynį ir priešintis sistemai, kuri drąsina leisti viską, kurį mes turime dabar plius tai, kas mes tikimės, kad mes pasieksime ateityje."

6. Atidėkite pakankamai grynųjų pinigų, kad apimtumėte šešis iki devynis mėnesius būtinų pragyvenimo išlaidų finansinei kritiškai padėčiai. Būtinos pragyvenimo išlaidos apima apgyvendinimą, sistemos įrankius, transportavimą, bakalėją, asmeninis rūpinimasis (kirpimai, ir taip toliau) Draudimas, sveikatos priežiūra, vaikų globa, skalbykla, būtinas apsirengimas, banko priemokos už aptarnavimą, pašto išlaidos, ir prijaukintas rūpinimasis. Sulaikykite šiuos grynuosius pinigus FDIC-apdraustose santaupose ar pinigų rinkos pranešime.

Be to, suplanuokite priekyje ir padarykite didelį pirkimą, neįeidamas į skolą. Kad nupirktumėte didelio bilieto dalykus tokius kaip nauja skalbimo mašina, neįeidamas į skolą, sutaupykite pastovų kiekį pinigų kiekvieną savaitę ar mėnuo, kol jūs nesiekiate savo tikslo. Padėkite šituos fondus į santaupas ar pinigų rinkos pranešimą, kuris yra atskiras nuo jūsų nepaprastų santaupų.

7. Jei taikomas, prisidėkite pakankamai į jūsų 401 (k), kad gautumėte jūsų kompanijos įnašo atitikimą (a.k.a. laisvi pinigai).

Pasakykime, kad jūs uždirbate 50.000$ per metus ir aukojate 5 % jūsų atlyginimo jūsų kompanijai (401 (k) planas. Jūsų darbdavys siūlo 5 %, atitinkančius įnašą. Yra, kaip jūsų metinis įnašas ir degtukas išyra:

$ 50.000 – Kasmetinės pajamos

$ 2.500 – 5 % įnašas į 401 (k)

$ 2.500 – įnašo nuo jūsų darbdavio Atitikimas (a.k.a. laisvi pinigai)

$ 5.000 – Visiškas kasmetinis įnašas į išėjimą į pensiją atsiskaito

Atsitiktinai, daugiau kaip 40 % amerikiečių namų ūkio yra "pavojingas", kad neturėtų pakankamai pajamų, kad palaikytų jų gyvenimo lygį prieš išėjimą į pensiją, kai jie atsistatydina.

8. Meskite visas blogos asmeninės skolos formas. Tai apima kreditines korteles, kredito perviršio apsaugą, kredito linijas, ko pasirašant paskolą ar kreditinę kortelę, mokėjimo dienos paskolas, ir pasiskolinant pinigų nuo kitų.

9. Niekada žvilgsnis į pinigų vadybą kaip labai baisi užduotis. Jei jūs norite gyventi protingesnis finansiškai, išmintinga pinigų vadyba yra kasdieninė atsakomybė. Jūs galite užbaigti rutiniškas finansines užduotis efektyviau ir su mažiau protinių pastangų, jei jūs artėjate prie jų kaip prie konstruktyvaus naudojimo laiko ir ne kaip labai bijotos namų ruošos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

10. Išmokite gėrėtis kasdieniu gyvenimu. Daug žmonių atkakliai dirba, kad turėtų jų vienerių pinigų puikią dieną. Užuot gyvenęs finansiniame kalėjime, atidėtame specifinis kiekis "smagių pinigų" kiekvieną savaitę ar mėnuo. Išeikite picai, sugaukite futbolo žaidimą, ar nueikite į sekmadienio dieninį spektaklį.

11. Valdykite savo laiką tiek efektyviai kiek galima. Atsiminkite, kad, laikydami biudžetą, gyvendami žemiau jūsų priemonės, ir spręsdami kasdienes finansines problemas visi reikalingas produktyvaus laiko naudojimo. Kevin Gray atkreipia dėmesį: "Jūs negalite pakeisti skaičiaus valandų po dienos, bet jūs galite užpildyti juos efektyviau, su mažiau įtampos ir protinių pastangų."

Jūs galite pradėti procesą valdyti jūsų laiką efektyviau, šalindamas šituos penkis erzinančius įpročius:

– Žiūrintis televizorių daugiau kaip 60 minučių dieną.

– Ne darbas sudėtingiausių užduočių taip dienos pradžioje kiek galima.

– Ne organizavimas. A. A. Milne laikosi:" Organizavimas yra toks tuo, ką jūs darote anksčiau, negu jūs padarysite kažką, kad, kai jūs darote tai, jis nebūtų viskas sumaišytas. "Hesiod prisideda: "Sutrikimas yra mūsų blogiausias priešas."

– Ne besilaikantys telefono skambučiai ir elektroninio pašto santrauka ir į punktą. Be to, neatsakydamas telefono skambučių ir elektroninis paštas ryšuliuose.

– Ne susijungiantys pavedimai. Pavyzdžiui, jūs galite padaryti bakalėjos apsipirkimą, nupirkti pašto ženklus, ir pakelti nurodymą visi vienoje kelionėje į prekybos centrą.

12. Niekada nepaimkite finansinio patarimo nuo žmonių, kurie yra traukinio sudužimas su jų pinigais. Pavyzdžiui, jūs paimtumėte finansinį patarimą nuo kažko, kas turi 30.000$ kreditinės kortelės skolos ir kas gyvena nuo atlyginimo prie atlyginimo? Turbūt ne. David Schwartz pataria: "Gaukite savo patarimą nuo sėkmingų žmonių. Jūsų ateitis yra svarbi. Niekada nerizikuokite tuo su neetatiniais patarėjais, kurie gyvena nesėkmės."

Šis straipsnis mokė jus dvylikos sėkmingo finansinio atgavimo principų. Kuo greičiau, kad jūs pridedate šituos protingo pinigų judėjimo principus prie savo kasdienio gyvenimo, tuo greičiau jūs pamatysite šviesą įsiskolinusio tunelio pabaigoje ir pasieksite ilgalaikę finansinę laisvę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *