Dvi pusės į investicinę bankininkystę

Yra dvi pusės į investicinę bankininkystę. Jie yra, "perka pusę", ir "parduoda pusę." Abu pasirodo kaip paprastos funkcijos. Pirkėjai perka, ir pardavėjai parduoda.

Skirtingai nuo komercinių ir mažmeninių bankų, investicinė bankininkystė nereikalingas indėlio. Jo pirminė funkcija turi padėti investitoriams kelti kapitalą per pasirašymą ar veikdama kaip atstovas saugumo leidime. Kartais jie daro abu. Be to, investicinės bankininkystės paslaugų funkcija, visiškai atskira nuo įstatymų, kurie vadovauja kasdien tradicinio banko funkcijos.

Parduoti Pusė
Brokerio-dilerio santykyje, "parduoda pusė" siejasi su firma, kuri ima nurodymus iš pirkimo firmų, paskui "dirba" nurodymai parduoti. Tai paprastai pasiekiama, skeliant nurodymus ir bandant parduoti jiems blokuose. Nuo šiol, pamušdamas kainą truputį pagal kiekvieną mažesnį užsakymą, didesnis pelno dydis gali būti pasiektas ilgame prabėgime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pavyzdys: Klientas 1 nori parduoti 100 saugumo už 120.000$. Užuot iškrovęs juos ant vieno pirkėjo, kuris nėra lengvas, klientas galėtų sutikti parduoti kiekvieną saugumą atskiru pagrindu 1.200$ kiekvienas. "Parduoda pusę", galėtų sutikti garantuoti lauktą naudą (pavyzdžiui, 120.000$). Ši garantija leidžia jiems pamušti reikalą; jo visaapimanti vertė didina 130.000$, parduodama kiekvieną akciją individualiai už 1.300$. "Investitorius" daro jo ar jos pinigus ant užpakalio reikalo, ir klientas parduoda su mažomis pastangomis.

Pirkinio Pusė

"Perka pusę" funkcijos konsultaciniu pagrindu. Užtvara ir pensijų fondai yra bendriausi tipai, "perka pusę" objektas. Bet skirtingai nuo to "parduoda pusę" brokeriai, šitie vyrai ir moterys daro savo pinigus šalin spėliojimo. Tai yra, jie siūlo nupirkti objektą vertei, jie galvoja, galėtų būti teisingas ateityje. Šitos firmos nėra taip užsiėmusios kaip kitos įstaigos todėl, kad jie dalyvauja daug mažesniame skaičiuje sandorių, siekdami gauti naudos nuo "priaugimo", ir rinkos judėjimai, o ne per pasiūlymą – klausia paplitimo, ir didelė rizika parduoda-offs.

Investicinė bankininkystė gali būti nepaprastai naudinga rizikos fondo prekybininkams. Nors bet kokio rizikos fondo vertė ilgai trunka, kad padidėtų ar kažkokiame atvejų mažėjime, brokeris vaidina pagrindinį vaidmenį tame, kaip toli visaapimanti vertė imatrikuliuoja. Tai neturi pasakyti, kad brokeriai vaidina svarbiausią vaidmenį, bet ką jie daro išreiškiant spėliojimu ir žinantis, kai nupirkti ar parduoti, ir reaguoti rinkai, yra kritiškas. Taip kai prieita prie apsipirkimo investicinės bankininkystės pasirinkimui būti įsitikinęs, kad skaitys rūpestingai per ir interpretuos kiekvieną numatomą portfelį su ekstremaliu perspėjimu. Tik keli procentiniai punktai čia ir ten galėjo reikšti skirtumą tarp gaunančių naudos 20.000$ ar pralošimą, kas žino kiek!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Jei jūs esate vis dar neaiškus ant, kaip vėl imtis jūsų investicijų, yra įsitikinę, kad susisieks su jūsų finansiniu patarėju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *