Išleiskite ar investuokite kapitalą? naujos mintys ant senos amžiumi dilemos

Pažįstama patirtis daugeliui amerikiečių yra tokia, kad, tokiu greičiu kaip pinigai įeina, jie išeina, durys vėl kito persekiojime "turi turėti" pirkimą. Tokie išlaidų įpročiai gali paimti nuostolį ant planų sukurti santaupas ateičiai. Raktas randa balansą tarp neatidėliotino atsilyginimo ir ilgalaikio finansinio saugumo.

Daugelyje pavyzdžių, mes galime visi surasti, kad keliai taupo ant kasdieninio pirkimo, kad atidėtų daugiau pinigų, kad padėtų sutikti tikslus kaip gelbėjimas išėjimui į pensiją ar vaiko išsimokslinimui. Didesnis iššūkis atvyksta, kai atėjo laikas daryti pagrindinį pirkimą – namai, automobilis, prietaisai ar naminiai pagerinimai. Šitos išlaidos gali reikalingas neatidėliotinų tūkstančių dolerių sąnaudų. Jūs turite nusausinti pinigus nuo santaupų ar mažų mažiausiai sumažinti pasiekiamus fondus, kad investuotumėte kapitalą jūsų ateičiai
Kai išlaidos yra vertos tai, ir kai kaina yra per draudžiamoji palyginti su jūsų finansine ateitimi?

"Tikros" kainos įvertinimas

Yra būdų įvairovės įvertinti finansinę pagrindinio pirkimo vertę. Metodas kurį jūs pasirenkate gali keistis priklausomai nuo tipo išlaidų, kurias jūs darote. Yra trys būdai galvoti apie tai:

1. Galimybės kaina

Kad ir kada jūs darote reikšmingą pirkimą ant produkto ar paslaugos, jūs turite pažiūrėti į tai, kaip ji paveiks jūsų finansinę ateitį. Svarbu įvertinti galimybės kainą daryti grynųjų pinigų pirkimą šiandien. Pavyzdžiui, svarstykite tai, kas galėjo įvykti, jei, užuot leidę 5.000$ naminiam pasilinksminimo centrui, tuos pinigus investavo 20 metų, uždirbdami 7 % per metus. Ilgainiui, kad 5.000$ galėjo užaugti į daugiau kaip 19.000$ (ne sudarymas mokesčių ar investicinių mokesčių). Potencialios galimybės kainos vertinimas yra vienas būdas geriau įvertinti tikrą kainą daryti reikšmingą pirkimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. "Sugrįžimas ant investicijos"

Kitas apsvarstymas yra toks, ar yra įdėtų lėšų grįžimas ant pirkimo. Pavyzdžiui, mokėjimas už klasę ar kolegijos laipsnį gali aprūpinti būsimą sugrįžimą formoje potencialo padidintoms pajamoms. Bet kas, kas išleido (ar paėmė paskolas) 100,000$ ar daugiau medicinos ar teisiniam laipsniui tikėtina daro taip su protingu laukimu, kad būsimos pajamos daugiau negu sudarys skirtumą. Į naminį pagerinimą gali pažiūrėti tokiu pat būdu – investicija, kuri gali būti kompensuota ateityje.

3. Pinigų pasiskolinimas, kad apimtų pirkimą kainuoja

Tuo metu, kai gali būti viliojantis užmokėti už pirkimą su kreditinėmis kortelėmis, naminėmis teisingumo paskolomis ar kitais finansavimo tipais, jūs turite galvoti, kiek pinigų pasiskolinimas kainuos ilgame prabėgime. Raktas čia turi apriboti procentines išmokas tiek kiek įmanoma. Ne tai kad jūs būtinai turite išvengti visos skolos. Kai kuriuose pavyzdžiuose jūs galite užsitraukti "gerą skolą,", kuris yra panaudotas, kad nupirktų vertingą dalyką, kuris turi ilgą gyvenimo trukmę, didindamas vertę ir kitą potencialią pašalpą tokią kaip mokestis deductibility palūkanų. Paskolas ir studentų paskolas tipiškai laiko gera skola.

Pagrindinės išlaidos nėra beveik neatidėliotina nauda. Jūs turite svarstyti, ar einamoji kaina taptų reikšmingesnė ilgainiui todėl, kad pinigų neinvestavo jūsų ateičiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *