Finansinis patikrinimas diy – penki būdai padaryti tai

Daugelis mūsų eina į automobilių mechaniką, optikus, odontologus ir gydytojus reguliariai, ar mes mėgstame tai ar ne. Antras termodinamikos įstatymas sako, kad daiktai galų gale lūžta atskirai; tai taip pat prisitaiko prie mūsų finansų. Žmonės, kurie yra protingi apie jų finansus turi vertinti ekonominis gerai esantis. Reguliarūs finansiniai patikrinimai galėjo pataisyti klaidą ir garantuoti, kad mūsų finansai yra patarimo viršūnės formoje. Yra daiktų, kuriuos mes turime padaryti:

1. Tikrinkite išėjimo į pensiją santaupas: Mes turime paklausti savęs, ar mes prisidedame pakankamai prie pensijos kaupimo ir išmokėjimo plano. Mes turime atnaujinti mūsų įvertinimą ant teisingo metinio įnašo mūsų išėjimo į pensiją santaupoms. Dažnai mes neskiriame pakankamai pinigų, kad garantuotume patogius išėjimo į pensiją gyvenimus
Didesni įnašai šiandien galėjo apsimokėti žymiau vėliau. Mes galime pasiekti tai per algalapio išskaitymą, ir tai yra labai paprastas kelias į jeigu ne ateitis.

2. Tikrinkite geraširdį pateikimą: Mes turime apibrėžti, kiek numatyti geraširdį pateikimą. Geraširdis aukojimas galėjo sumažinti federalinę pajamų mokesčio sąskaitą žmonėms su aukštais mokesčių laipteliais. Ši veikla gali atnešti didžiulį teigiamą poveikį, ir mūsų gyvenimams ir kitų.

3. Tikrinkite kredito rezultatą: Mes turime tikrinti kreditingumo ataskaitą bent jau kas tris mėnesius. Kai kurios internetinės paslaugos aprūpina prašymo nemokamą egzempliorių kreditingumo ataskaitų nuo trijų pagrindinių kredito pranešimo paslaugų. Mes turime rūpestingai tikrinti, kad informacija šituose pranešimuose yra tiksli ir teisinga. Daug žmonių susitinka finansines bėdas skolingas paprastas typos jų pranešimuose. Blogos kreditingumo ataskaitos gali paveikti mūsų draudimo paraiškas, kreditinės kortelės pritarimus ir įkeitimo rašto procentinį atlygį. Įtariami pranešimai ir veiksmas yra paprastai pirmi tapatumo vagystės požymiai. Mes galėjome sugauti problemas anksti, apžvelgdami mūsų kreditingumo ataskaitas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Apžvelkite nepaprastą fondą: Mes turime apžvelgti, kaip mūsų nepaprastas fondas progresuoja po praėjusių kelių mėnesių. Nepaprastas fondas yra svarbus todėl, kad tam tikros nelaimingos situacijos gali priversti mus pasinerti į šią grynųjų pinigų atsargą. Jei nepaprastas fondo balansas yra žemas, mes turime turėti planą atkurti jį. Nepaprastas fondas turi būti lygus bent jau šešiems darbo užmokesčio mėnesiams, kad apsaugotų mus nuo nenuspėtų finansinių smūgių, apimdamas darbo praradimą.

5. Apžvelkite mūsų gyvenseną: Keli daiktai gali pasikeisti mūsų gyvenimuose per tuos metus. Galėjo būti pašalpos, darbo, sveikatos sąlygos ir šeimyninės padėties pakeitimų. Kai kurie įvykiai galėjo pareikalauti reikšmingo reguliavimo, tokio kaip investicijos, mokesčio padėtis, išėjimo į pensiją planavimas, draudimo nušvietimas žiniasklaidoje, ir bus. Gyvensenos pakeitimų sukūrimas gali būti ganėtinai sudėtingas, ir mums, galbūt, reikia paprašyti finansinio pagalbos patarėjo. Jis ar ji galėjo rekomenduoti bet kokį puikų suderinimą ir reguliavimą, kuris gali pagerinti mūsų finansinį gyvenimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *