Įsivaizduokite laiką, kai niekas, bet jūs nekontroliuojate savo finansinio likimo

Aš manau, kad jūs pasiekėte finansinę nepriklausomybę, kai jūs daugiau neturite šokti į kieno nors gaidą, jei jūs neišsirenkate į. Tai yra stadija, kurią jūs siekiate savo gyvenime, kur jūs pasiekiate, kad pasirinktumėte tai, ką jūs darote, kai jūs darote tai, ir jūs sugebate pradėti turėti tikrą reikšmę gyvenimuose žmonių aplink jus. Dirba kryptimi pragyvenimo vietoje kaip tai, ne vertės trumpalaikė auka ir reikalinga disciplina?

Pirmas žingsnis, kuris pradėtų perkelti jūsų gyvenimą finansinės nepriklausomybės kryptimi, turi pašalinti visą skolą nuo jūsų gyvenimo. Kai tik jūs sukūrėte planą pašalinti visą skolą nuo jūsų gyvenimo, jūs turite garantuoti, kad jūs niekada neužsitraukiate jokios asmeninės skolos ant kredito kortelių ar paskolų, kada nors vėl
Jei jūs negalite leisti sau nupirkti kažko, turėti kantrybę pastatyti jūsų turtą, kol jūs negalite. Deja, šie greiti kukurūzų spragėsiai, mikrobanginė visuomenė, mes gyvename ir lengva prieiga prie kredito daro, įeidami į skolą tiek paprastas. Pakeiskite savo mąstyseną aplink vartojimo išlaidas ir liaukitės leisti jūsų greito atsilyginimo reikalingumui diktuoti jūsų pasirinkimus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pakeiskite paveikslą savo prote ir užuot matęs save savarankiškai kaip kažkas, kuris turi visus atributus pasisekimo, pastatyto affordability iliuzijoje. Žr. save kaip turto kūrėjas, kažkas, kuris stato finansinį turtą, investuodamas kapitalą ir taupydamas. Ši strategija reikalingas, kad jūs aukotumėte kai kurias trumpalaikes aukas ir atsisakytumėte to greito atsilyginimo, kurio jūs tapote tiek įpratintas laukti. Finansinio turto kūrimas yra apie kantrybę, pastovumą, atkaklumą ir planavimą.

Aš žinau, kad tai signalizuoja apie sunkų, bet beviltišką laikų paklausimą beviltiškiems matams. Jei jūs turite didžiulę kreditinę kortelę įsiskolinusios ar didelės asmeninės paskolos, jūs turite pašalinti visas nereikalingas išlaidas nuo savo gyvenimo, už jūsų pagrindinio išlikimo poreikio, kol jūs neturite nulinės kreditinės kortelės skolos. Jei jūs neimate šitų drastiškų priemonių ir pradžios, kad kovotumėte su mūšiu, jūs galite nugalėti, jūsų skola tęs judėti spirale iš kontrolės.

Jūs turite padėti save ant užbaigto kredito šalčio. Ištirkite kiekvienas savo einamųjų išlaidų, jūs turite ir sumažinate viską tiek giliai kiek galima. Jūs esate efektyviai ant 100 %, leisdamas šaltį. Šis išlaidų šaltis turi pasilikti vietoje, kol jūs nepašalinote visos savo kreditinės kortelės skolos. Tai atšiauru, bet deja labai būtina, kol jūs nepašalinote visos savo kreditinės kortelės skolos. Išlaidos yra polinkis, geriausias būdas pašalinti skolą, turi priversti save nueiti šaltas kalakutas.

Kol jūs nepaimsite kontrolės savo finansų ir pradedate padaryti išmintingesnius pasirinkimus, jūsų finansinė būklė tik tęs pablogėti ir blogiau. Penkeri metai ketina praeiti, jūs galite padaryti pasirinkimą šiandien, kad grumtumėtės atgal kontrolė jūsų finansų ir būtumėte geroje vietoje finansiškai penkeri metai nuo dabar. Ar jūs galite palaikyti status kvo, ir penkeri metai perduos bet kokį kelią, vienintelis skirtumas yra, kad jūs tik būsite penkeri metai, vyresni, labiau raukšlėti, labiau nuvilti ir net tolimesni skolose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Padarykite kelis naujus, geresnius pasirinkimus ir pradėkite nukreipti savo finansus toli nuo vartojimo išlaidų, kurios duoda jums malonumą momentą, turto statybos tikslų kūrimo kryptimi. Vartojimo išlaidos siūlo trumpalaikį malonumą momentą, kuris skubiai sklaido. Turto statyba siūlo jums galimybę pradėti gyventi gyvenimą su laiku ir rinktine laisve. Kadangi jūs pradedate padaryti geresnius pasirinkimus aplink savo finansus, palyginti trumpo laiko tarpo viduje, jūs pamatysite masinius pagerinimus ir su atkaklumu, jūs pasieksite finansinę nepriklausomybę.

>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *