Pagalba kariniam personalui, sutrikdytam apie specialiojo mokesčio taisykles ir pašalinimą

IRS kodas apima daug ypatingų taisyklių, parašytų, kad padarytų gyvenimą lengvesnį kariniam personalui. Keli leidžia tam tikriems tipams pajamų ir kišenpinigių, uždirbtų kariškių ir moterų būti pašalintas iš pajamų mokesčio; kiti daro tai lengviau išvengti mokesčio nubaudimo ir padidinti jūsų grąžinimo dydį.

Pažiūrėkime į tai, kaip dalis to mokesčio pašalinimo ir ypatingų taisyklių dirba:

Jei jūs tarnaujate kovinėje zonoje kokiai nors mėnesio daliai, jūs esate priskirtas į kovinį zoninį pašalinimą tą visą mėnesį.

Tai reiškia, kad be visos aktyvios pareigos, neišvengiamas pavojus ar priešiškas uždirbtas ugnies mokestis, visas darbo užmokestis nuo pareigų klubuose, netvarkoje, pašte ir stoties teatruose, taip pat kaip daugumoje kito nepaskirto fondo veiksmo yra atleisti
Plius, visi kariniai apdovanojimai, gauti pasiūlymams, išradimams, ar moksliniams pasiekimams, savanoriškiems verbavimo į kariuomenę iš naujo bonusams, sukauptas atostogų mokestis, uždirbtas, ir studentų paskolos atmokėjimas, padarytas per tą laiką, yra pašalintas be to.

Kitos karinės pajamos, kurios nėra apmokestintos apima valstybinius bonuso užmokesčius, kovinius zoninius bonusus paslaugai kovinėje zonoje, taip pat kaip tam tikrus karinius kišenpinigius. Užmokėti už judėjimą, kelionės išlaidas, rūšyje turi naudos, plius šeima, ir mirtini kišenpinigiai nėra apmokestinti.

Kariniams nariams duoda papildomą laiką, kad padarytų Airijos respublikonų armijos įnašus, mokesčio galutinis terminas yra išplėstas, kai jie tarnauja ar yra sužaloti, tarnaudami kovinėje zonoje, jie nemoka ankstyvo atitraukimo nubaudimo, kai jie maino į grynuosius pinigus Airijos respublikonų armijoje, ir gali panaudoti atleistas kovines zonines pajamas, kad ruoštųsi Gamybinio pelno Kreditui. Jei jie parduoda savo namus todėl, kad jie yra perkeliami į naują nuolatinę stotį, visas ankstyvas komercinis nubaudimas yra panaikintas be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kariškiai ir moterys gali ruoštis, kad atidėtų užmokestį pajamų mokesčių, skolingų nedelsiant anksčiau, negu ar per jų karinę tarnybą iki vėlesnės datos, ir, mokesčio įsiskolinimas galės būti panaikintas, kai narys miršta tuo metu, kai ant aktyvios kovinės zoninės paslaugos, miršta nuo kovinių zoninių sužalojimų, ar nuo sužalojimų, išlaikytų teroristo ar karo veiksmų.

Valstybės taip pat turi specialiojo mokesčio taisykles kariuomenei; keli neapmokestina karinių pajamų apskritai tuo metu, kai kiti atleidžia dalį.

Niekas nemoka valstijos mokesčio už jų darbo užmokestį Aliaskoje, Floridoje, Nevadoje, Pietų Dakotoje, Tenesyje, Teksase, Vašingtone ar Vajominge, tačiau kai kurios iš kitų valstybių atleidžia karinį mokestį net nepaisant to, kad nekarinis darbo užmokestis yra apmokestintas.

Mičiganas pašalina visą karinį mokestį, Aidahas neapmokestina aktyvaus pareigos mokesčio, kai gyventojas bazuojasi už valstybės daugiau kaip 120 dienų mokesčio metais, ir karinis mokestis, gautas Pensilvanijos ir Niu Džersio gyventojų, įkurtų kitoje valstybėje, yra atleistas be to.

Merilendas neapmokestina pirmų 15.000$ karinio mokesčio, kai gyventojas yra pastatytas už JAV, Arizona pašalina pirmus 6.000$, ir Indiana pirmi 2.000$.

Kitos valstybės su pajamų pašalinimu ant tam tikrų karinių pajamų tipų apima Floridą, Ajovą, Montaną, Šiaurės Dakotą, Niujorką, Naująjį Hampšyrą, Ohają, Vermontą, ir Kolumbijos apygardą.

Tai yra trumpa karinio pašalinimo ir ypatingų pasiekiamų taisyklių versija; aš tikiuosi, kad tai sutvarko bet kokią pašalinimo painiavą. Ir atsiminkite, kai karinis pašalinimas ir ypatingos taisyklės yra sukombinuoti su visomis ypatingomis taisyklėmis ir pašalinimu, parašytu šeimoms, kariniai nariai gali nuleisti savo mokesčio sąskaitą šimtais dolerių, metai po metų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *