Geriausias ir blogiausias balandžio oro

Jei Johannes Kepler, įžymus 17-ojo šimtmečio astronomas ir planetinių judėjimo įstatymų atradėjas, galėjo kalbėti nuo heavenlies, jis galėtų turėti kelis išminties žodžius, kad pasidalytų su Nacionaline Oro Paslauga. Nors Kepler vardas nėra normaliai jungiamas su meteorologija, jis buvo ganėtinai Orai Varėnoje prognozuotojas jo dieną. Jo pirmas reikalavimas į garbę, beje, nebuvo dėl jo atradimo tų planetinių įstatymų, bet dėl jo tikslios sunkios žiemos ilgo diapazono orų prognozės, kurie padeda Styermark, Vokietija ant ledo 1593.

Kepler genijus ir išorinės dėžės mąstymas privertė jį sulyginti Žemės Orai Varėnoje struktūrą su geometriniais sudarymais, padarytais tarp žemės ir planetų. Kadangi šitie sudarymai galėjo būti apskaičiuoti iš anksto, jis samprotavo, jų oro padarinys galėjo būti be to. Per jo almanachų išleidimą, Karališkasis Astronomas padėjo išgyventi, kai kartais karaliai, kurie samdė jį buvo nusikaltę jų užmokesčiuose.

Kepler įnašas į meteorologiją, greta jo ilgo diapazono nuspėjo metodą, buvo beveik užmiršti. Ir kaip būtų lauktas, dabartinio momento meteorologija, susigėdusiai, neturi jokio tikro ilgo diapazono orų prognozės gebėjimo. Net užtaisytas su pažangiausiu Orai Varėnoje kompiuteriu, kurio žaibas greiti skaičiavimai artėja prie apytiksliai 400 milijonų per sekundę, jos trijų dienų prognozės yra spekuliatyvios, ir jos šešių iki septynių dienos prognozės yra bevertės.

Šią dieną ir amžius, kai trūkumai ir daugelio tradicinių procedūrų ir metodų apribojimas pasirodė, vyras siekia ir randa sprendimus alternatyvioje metodologijoje. Beveik kiekvienas gyvenimo rajonas giriasi kažkokiu alternatyviu pasirinkimu. Taigi kodėl ne alternatyvios orų prognozės, pagrįstos natūralus, ekologiškai saugūs, ir stebuklingai pateikti procesai?

Nebūtų nuostabu žinoti laikus ir vietas uraganinio sudarymo ir priartėjimo prie kranto mėnesiai iš anksto? Kaip apie, kai ir kur iš kitos oro anomalijos tokios kaip šaldymo kameros, sunkios audrų sistemos, ir aukšti greičio Orų prognozė Varėnoje? Visa tai galima su Kepler metodu ir būtų pasveikinta alternatyva orui jautrios firmos kaip žemės ūkis, oro išvestinių žodžių rinka, transportavimas ir taip toliau. Nors jokia prognozės sistema, būti tuo tradicinis ar alternatyvus, nėra 100 procentų tiksli, tai verta pažymėti, kad pagrįstas šiuo metodu mano publikuotos uraganinės ilgo diapazono prognozės, paruošti mėnesiai iš anksto, buvo įvykdytos Uraganuose Isis (1998), Alberto (2000), Gilma (2000), ir Atogrąžinis Storm Claudette (2003). Pagrįstas Kepler metodu, kai kurie iš geriausių ir bjauraus oro 2005 m. balandį yra sekančiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *