Kaunas elnio savaitgaliai

Kai jūs galvojate apie tik vyrams savaitgalį Baltijoje, Latvija ir jos kapitalas Ryga yra dažnai populiariausias pasirinkimas. Tačiau, jei jūs vadovausite pietums per sieną į Lietuvą ir jos kapitalą Vilnių, jūs surasite kitą tik vyrams maršruto brangakmenį. Kas Vyksta Kaune siūlo viską, kurio jūs ir berniukai galėjote galbūt norėti savaitgalyje toli – pigus alus, gražūs vietiniai gyventojai, bauginantis veiksmas ir sutrūkinėjantis naktinis gyvenimas.

Jei jūs ketinate praleisti savo popietę, darydamas kažką kita negu posėdis viename iš daugelio barų miesto centre, tai svarstykite AK47 šaudymą. Čia jūs pasiekiate šautą, tikslas šiame tradiciniame šaudyme centruoja tik 5 minutes nuo miesto centro. Jūs pasieksite, kad atleistumėte iš darbo pasaulinį garsų Kalashnikov, taip pat kaip Glock, Makarov ir Vinčesterį. Jei šaudymas nėra jūsų puodelis arbatos, tai svarstykite ėjimo kartingą, kuris yra geriausias Baltijoje. Ant šio lauke tako jūs pasieksite, kad lenktyniautumėte greičiausi gokartai ten ir pasirodytumėte kaip ištikimas greičio velnias tarp grupės.

Kita didelė veikla, kurią Kaunas siūlo yra kažkas unikalaus, kurį berniukai mėgs. Kas nenorėtų išimti alaus dviračio išvykai, kuri pritaiko iki 12 vaikinų ir atvyksta užbaigta 30 litrų alaus? Tai yra kažkas, kurį berniokai neužmirš paskubomis, ir turės jus visus kalbėjimas apie po baigtų savaitgalių.

Po to, kai jūs išleidote savo dieną su berniukais, jūs turėsite pradėti ruoštis masinę Kaunas elnio naktį, kuri guli priekyje šiame mieste, kuris mėgsta linksmintis. Yra daug kelių šokių susitikimo vietos, kuri siūlo renginius taip atmintinus kaip alaus dviratis. Be to, yra daug barų, kurie parduoda pigų alų prie kibiro naštos anksčiau, negu jūs prasibrausite klubams, kurie lieka atidaryti iki ankstyvų valandų ryto ir yra pilni draugiškų vietinių gyventojų. Jei jūs turite sustatyti savo skrandį iš pradžių, tai jūs turite įžūliausiai prasibrauti į vietinį alaus daryklos restoraną, kuris parduoda jį, valdo nepaprastai skanų alų ir kai kurie iš geriausių kepsnių mieste.

Kaunas iš tikrųjų siūlo viską, kurio jūs galėjote paklausti duoti berniukams savaitgalį jie, įprotis užmiršta, ir su valiuta, panaudota vis dar, tradicinis Litas yra vis dar labai gera vertė pinigams. Išreiškiant kuriuo yra parduodamas puikų tik vyrams savaitgalį, Kaunas yra neabejotiniausiai viršuje ten su kitų geriausiu, ir jūs ir berniokai turėsite neįtikėtiną tik vyrams savaitgalį, kurį niekas neužmirš ilgą laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *