7 lygmenys, kad laimėtų finansinę laisvę

Jūs galite galvoti apie finansinę laisvę kaip video žaidimas. Jūs turite įveikti 7 lygmenis, kad padarytumėte tai į finansinę laisvę. Ką finansinė laisvė reiškia? Tai yra, kai jūsų pajamos yra aukštesnės negu jūsų išlaidos. Kai jūs galite gauti savo pinigus padaryti pakankamai pinigų, kad apimtumėte jūsų išlaidas, jūs pasiekėte finansinę laisvę. Tai panėšėja į praėjimą sunkų bandymą, bet tai gali būti įvykdoma! Taip iš pradžių išleiskime tai, kuo septyni lygmenys yra ir kaip padaryti tai į jūsų finansinės laisvės tikslą.

7 finansinės sveikatos ir laisvės lygmenys:
Continue reading “7 lygmenys, kad laimėtų finansinę laisvę”

Skirtumas tarp santaupų ir investicijos

Ne visi visuomenės uždarbio nariai žino privalumus ir trūkumus santaupų ar investicinio plano ar skirtumo tarp dviejų. Tai yra žinios, kurių nelaiko pagrindiniu išsimokslinimu liūdnai, ir galų gale jūs turite pasitikėti interneto šaltiniais ar buhalteriu, kad priimtumėte geriausią sprendimą jums, kiek jūsų pajamos yra sudomintos. Tai yra priežastis, kodėl nauji profesionalai yra sutrikdyti apie, kas padaryti su jų likiusiais pinigais po to, kai jie užmokėjo savo sąskaitas. Prakaitas ne daugiau, kadangi mes turime čia padėti jums daryti informuotą pasirinkimą.

· Kas yra skirtumas?
Continue reading “Skirtumas tarp santaupų ir investicijos”

Keturi turto vadybos patarimai jūsų ateičiai

Kiekvienas turi svarstyti turto vadybą, net tie mūsų, kurie jau sukūrė patogų gyvenimą sau savarankiškai. Kai atrodo, kad turtas gali būti įgytas ir prarastas akimirksnį, kaip jūs ketinate pasiruošti jūsų ateičiai?

Mes pažiūrime į keturis aukščiausius patarimus, kad svarstytume, planuodami jūsų ilgalaikę turto vadybą, net jei jūs šiuo metu gyvenate gerai.

Garantuokite, kad Jūs Turite Skystas Santaupas

Skystos santaupos yra nepaprastai svarbios. Tie tarp mūsų, kurie taisėsi, apimdami garsų ir turtingas, dažnai turi daug neskoningų dalykų, kad parodytų tam. Jie gali svyruoti nuo jachtų į rūmus ir prašmatnias papuošalų dalis. Tačiau, jie nėra daiktai susitelkti. Kiekvienas iš tų virš yra illiquid investicija, kuri neatstovauja santaupoms.
Continue reading “Keturi turto vadybos patarimai jūsų ateičiai”

Turto sukūrimas ir pavojai stebėti atidžiai

Turto sukūrimas yra tikslas, pasidalintas daugelio. Mes siekiame stabilumo ir gero gyvenimo, kuris pamatys mus turint mūsų savus namus, imdamas metines šventes, apsipirkdamas, kai mes jausimės kaip tai, siųsdami mūsų vaikus į privačias mokyklas ir atsistatydindami anksčiau negu dauguma žmonių. Tuo metu, kai tai gali viskas atrodyti kaip aukštas užsakymas, jei yra finansinių pavojų, apimtų turto statybos, tai gali būti padaroma. Turtingas tapsmas yra galimas, jei mes sumaišome kartu sunkų darbą, atsargų planavimą ir discipliną. Žinoma, tai taip pat padeda žinoti dažnas klaidas ir rizikuoja stebėti atidžiai taip, jūs galite išvengti jų tiek kiek įmanoma. Apačioje yra keli pavyzdžiai:
Continue reading “Turto sukūrimas ir pavojai stebėti atidžiai”

Valiutos prekyba – kaip prekiauti saugiai

Taip visų pirma aptarkime tiksliai, kokie rinkų tipai mes galime gauti prieigą ir išleisti mus apimti dalį bendros terminologijos. Daug žmonių kreipiasi į valstybės vientisumą, mainytą kaip Saugumas ar Vertingas dalykas, kiekvienas f, šitas objektas gali būti mainytas daugialypiuose skirtinguose būduose., Pavyzdžiui, vertingas dalykas kaip S & P 500 (Amerikos Indeksai) leidžia mums prekiauti Amerikos geriausių 500 kompanijų judėjime. Jie gali būti mainyti per techniką kaip Fjūčerių kontraktas ar kartais per paplitimo lažinimosi platformas.

Kiekvienas Vertingas dalykas ar Saugumas tipiškai turi simbolį ar Širdį, kuri identifikuoja šį valstybės vientisumą į rinkas. Ateityje, mainydamas simbolį į S & P 500 galėtų būti ES. Tai taip pat pridės elementą į tai, kuris reiškia a) tikras kontraktas, kuris bus mainytas ir metai, tuo mainosi
Continue reading “Valiutos prekyba – kaip prekiauti saugiai”

Įsivaizduokite laiką, kai niekas, bet jūs nekontroliuojate savo finansinio likimo

Aš manau, kad jūs pasiekėte finansinę nepriklausomybę, kai jūs daugiau neturite šokti į kieno nors gaidą, jei jūs neišsirenkate į. Tai yra stadija, kurią jūs siekiate savo gyvenime, kur jūs pasiekiate, kad pasirinktumėte tai, ką jūs darote, kai jūs darote tai, ir jūs sugebate pradėti turėti tikrą reikšmę gyvenimuose žmonių aplink jus. Dirba kryptimi pragyvenimo vietoje kaip tai, ne vertės trumpalaikė auka ir reikalinga disciplina?

Pirmas žingsnis, kuris pradėtų perkelti jūsų gyvenimą finansinės nepriklausomybės kryptimi, turi pašalinti visą skolą nuo jūsų gyvenimo. Kai tik jūs sukūrėte planą pašalinti visą skolą nuo jūsų gyvenimo, jūs turite garantuoti, kad jūs niekada neužsitraukiate jokios asmeninės skolos ant kredito kortelių ar paskolų, kada nors vėl
Continue reading “Įsivaizduokite laiką, kai niekas, bet jūs nekontroliuojate savo finansinio likimo”