Istoriniai pinigų metodai persikelia

Šiandieniame kada nors besikeičiančiame technologiniame peizaže tampa vis daugiau ir daugiau lengviau užbaigti pinigų perkėlimą nuo vienos partijos kitam. Pinigų perkėlimas dabar ima formą būduose, anksčiau neįsivaizduojamuose. Kasdieniniu pagrindu žmonės turi perduoti fondus įvairovei priežasčių nuo valgiu pasidalinimo, mokėdami asmeninį padėjėją užsienyje, ar dovaną šeimos nariui.

Tradiciniai pinigų perkėlimo metodai yra vis dar gyvi ir gerai. Kadangi Ponio Ekspreso žmonės sugebėjo nusiųsti pinigus, ar kitą drabuziu mada susirašinėjimą draugams, šeimai, ar prekiautojams. Žvalgymas atgal, tai įspūdinga kiekis, kuris sugebėjo būti įvykdytas be didelės technologijos.
Daugiau kaip 100 metų istorinės naujienų agentūros leido žmonėms nusiųsti pinigus kitiems madoje, greitesnėje negu standartinis paštas. Su šitais metodų siuntėjais ir telefono rageliu abu pranešimas trečiosios šalies vietai, kad perduotų fondus. kmu sa Šis metodas tapo mažiau populiarus neseniai dėl to, kad naujesni metodai nereikalingas, kad būtų suvaržytas atstovo paslaugos valandų ar atstumo. Kai kuriose nacijose šitos vietos tapo nusikaltimu jotos, kadangi žmonės pripažįsta, kad klientai išeina su grynųjų pinigų stambiomis sumomis.

Kitas pagerinimas nuo laidinio perkėlimo buvo tas banko į banko pervedimą. Šis išsivystymas leido, kad norintys užbaigti pinigus perleidžia gebėjimą sulaikyti visus jų fondus saugiai konfiskuotu automobiliu pardavimas jų pranešime ir išleisti banką perduoti pinigus į gavėjo banko sąskaitą. Bankas į banko sandorius tradiciškai buvo labai saugus, bet ten lieka apdirbimo periodą, kuris retkarčiais daro juos netinkamus nepaprastoms situacijoms. Jie yra vis dar panaudoti šiandien, bet yra naujesnis pasirinkimas, kuris aprūpina daugiau patogumo, kuris yra patrauklus vartotojams ir prekiautojams.

Vėliau pinigų perkėlimo spektras plėtojosi per gebėjimą nusiųsti pinigus tinkle. Ar kiekvienas nori perleisti pinigus dovanoms ar užmokesčiams, darydamas taip tinkle yra vyraujantis metodas. Pinigus gali nusiųsti nuo banko sąskaitos į internetinį pranešimą, kur vartotojai gali apsipirkti prekėms elektroninės komercijos svetainėse.

Naujausi pinigų perkėlimo įvykiai yra per iš anksto apmokėtas debetines korteles ir mobilius užmokesčius. Šalyse kaip Kenija ir Filipinai perdavimas pinigų per telefonus yra banalus. Amerikoje daug firmų ir tie su šeima užsienyje pasinaudoja iš anksto apmokėtomis debetinėmis kortelėmis, kad tenkintų jų pinigų perkėlimo zuvu taukai nestumo metu poreikius. Gebėjimas nusiųsti pinigus tinkle daro pinigų perkėlimo procesą labai lygų. Tai taip pat saugiau, leidžiant vartotojus jaustis patogu, neturint eiti aplink su grynųjų pinigų stambiomis sumomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *