Jūs darote šitas dažnas klaidas internetinėje akcijos prekyboje?

Internetinė akcijos prekyba aprūpino didžiulį lankstumą ir patogumą vidutiniam prekybininkui, kuris daugiau neturi kovoti su tuo lauke perpildytose vertybinių popierių biržų arenose. Prekybos sistemų ir padidintos interneto sujungimo galimybės pasirodymas įgalino prekybininkus daryti užsakymus ir prekiauti tinkle, neturėdamas iš tikrųjų pašaukti brokerių ir daryti užsakymus tradiciniame būde.

Bet kai kuriais atvejais, prekybininkai yra linkę padaryti kelias klaidas, kuris kainuoja jiems jų investicijas. Tuo metu, kai prekybos sistemos gali duoti jums užbaigtą nepriklausomybę ir įkyrėti laisvai prekybos patirčiai, bet tai nerodo bet kokiu atveju, kad jūs turite palikti tai neprižiūrima. Sistema dirba aiškiai pagrindu taisyklių, kurios buvo užprogramuotos vartotojo, tokiu būdu svarbu, kad jūs tikrinate tai kiekvienas kartais
Tikrinkite kitas klaidas, kurias internetiniai prekybininkai dažnai padaro.

Klaida #1: Pakliūdamas į Blogos reputacijos BTST

Kaip prekybininkas, jūs turbūt susitikote trukmę BTST (Nupirkite Šiandien, Parduokite Rytoj). Brokeriai dažnai cituoja tai prekybininkams, kurie nori gauti aukštesnę naudą, laikydami pavojaus lygmenis žemą. Bet tai tiktai padeda paslėpti bet kokius nuostolius, kuriuos brokeris galėtų patirti. Tai vyksta todėl, kad brokeris gaus ilgą sąrašą pavojaus elementų, pasirašytų jūsų, kuris stato jus pavojams, užuot davęs jus tinkama danga.

Jūs turite suprasti, kad brokeriai drąsina šią prekybos formą todėl, kad jie uždirba komisiją nuo jūsų kiekvieną dieną. Taip, jei jūs laukiate dvi dienas, tada jie gauna tiktai vieną komisiją tuo metu, kai, jei jūs perkate ir parduodate kasdienis tada jūs baigiate tuo, kad mokate jiems komisiją kasdieniniu pagrindu. BTST nėra natūralus prekybos metodas, ir jūs turite neabejotinai išvengti to. Kodėl jūs turite pakelti visą pavojų, kai iš tikrųjų jūs norite nuleisti juos?

Klaida #2: Nusileidimas Penso Akcijų Pagundai

Gali atrodyti, penso akcijos gundo jus dėl jų žemų kainų, bet yra atsargios, kadangi žemos kainos gali būti rezultatu trūkumo palūkanų dėl tų akcijų. Dabar šitų penso akcijų dauguma įeina į žaidimą, kai kai kurie rėmėjai nori valdyti šitas akcijas savo paslaugoje vartojant sinchronizuotas pastangas priversti šitas akcijas atrodyti naudingi. Tai yra vienintelis laikas, kai jūs galite laukti penso akcijų būti aktyvus, kadangi jie lieka neveikiantys ir illiquid didžiąją laiko dalį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prekybininkai yra dažnai apgaudinėjami staigaus srauto patarimų ir pasiūlymų palaikant penso akcijas, kurios kyla internete. Tai priverčia prekybininkus manyti, kad šitos akcijos turi potencialą, kad sukurtų naudą, siūlydamos žemai normų pirkimą. Nepadarykite klaidos priviliojimo į šiuos spąstus, kadangi jūs tiktai baigsite tuo, kad prarasite pinigus procese.

Klaida #3: Dalyvavimas Rytiniame Įtūžyje

Pradžia ryto yra turbūt labiausiai kintamas laikas vertybinių popierių biržoje ir kaip prekybininkas, jūs turite išvystyti tinkamą savęs savarankiškai kontrolę taip, kad jūs sugebėtumėte išvengti dalyvauti bet kokiame rytiniame įtūžyje. Jei jūs esate į akcijos prekybą, tai jūs turite skirti savo laiką ir pastangas į jį. Paprasčiausiai pasirodytų, darymas užsakymo ryte ir paskui pavydamas pranešimus vakare būtų pratimas bergždume.

Kintamumas yra sukeltas ilgo sąrašo laukti užsakymų, kurie buvo daryti per naktį, ir jie liepia srautui išeiti ryte. Jei jūs esate patirtas prekyboje, tai jūs nenusileistumėte šiai bangai žiniose ir nurodymuose. Bet jei jūs esate mėgėjas, tada labiausiai tikėtina jūs jau darėte užsakymą iki šiol. Pabandykite išvengti tokių nurodymų, kadangi jie bus paveikti žymiai kainos kintamumo.

Išvada:

Yra bendrų klaidų, kurias žmonės padaro tokie kaip pasitikėjimas perdėtai sistemomis ir pakankamai laiko ne leidimu, kad supaprastintų jų strategiją. Bet šitos 3 klaidos rodo svarstomas problemas, su kuriomis žmonės susiduria, kai jie pradeda naudoti sistemas klaidingame būde, keisdami jų prekybos strategiją. Dabar, kai klaidos buvo aptartos čia, tai turi duoti jums tam tikrą įžvalgumą galimų rajonų, į kuriuos jūs neturite keliauti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *