Jūsų namo durų valymas

DurysPrekybos miestelyje “URMAS” durys yra dažnai pražiūrimos, valydamos visa kita jūsų namuose. Jie gali būti geriausiais dulkių, purvo, ir purvo rinkėjais, taip įsitikinkite, kad jūs pradedate valyti juos! Tikrinkite kryptis apačioje, kad sulaikytumėte jūsų duris, durys rutulio formos rankeną, ir durys sudaro gražus ir švarus.

Jūs turite pradėti tvarkytis, iššluostydamas durys rėmus ir rankenas su plunksnos šluostu ar minkštu skuduru, kad nuneštumėte visas dulkes. Tada, šluostykite paviršių nulakuotų medienos durys su mažyčiu naftos muilo ir sauso skuduro kiekiu. Darydamas tai, įsitikinkite, kad jūs šluostote duris grūdo link. Paskui, jūs turite tada poliruoti duris, sausas su švariu ir sausu skuduru. Paskui, pritaikykite kažkokį visa tikslo valytoją durims ir iššluostykite su kempine. Po darbo taip, šluostykite paviršių su sausu skuduru, kol paviršius nėra sausas. Vis dar su visa tikslo valytoju čia pat, švelniai pratrinkite durys rankeną, atsikratančią nuo viso purvo ir bakterijų ant rankenos. Galiausiai, kreipkitės, vadovybės mažas kiekis poliruoja į žalvarines rankenas ir paskui poliruoja su minkštu sausu skuduru. Kai kurie patarimai, kad turėtų galvoje, valydami duris yra įrašyti į sąrašą apačioje:

Jūs turite dėvėti pirštines, valydamas duris, kad išvengtumėte bet kokio kontakto su mikrobais, ir valytojų.

Valydamas durys rėmą, įsitikinkite, kad siektumėte į viršūnę rėmo ir bet kokių kitų siaurų plyšių, kurie tikėtina sukurs dulkes.

Perskaitykite bet kokias naftos muilo instrukcijas prieš naudojimą.

Dabar, kai jūs žinote visus pokštus į valymą durys, durys rankenos, ir durys rėmo, jūs turite nueiti ir valyti visas kitas duris savo namuose! Gražių bei naujų durų galite rasti prekybos miestelyje “URMAS”.

One thought on “Jūsų namo durų valymas”

  1. Jeigu jau namo durys stiklinės, tai jas valyt pastoviai reikia, nes vis apsineša dulkėmis, lietaus lašų nudžiūvimais. Bet nepaslaptis, jog ne tik duris reikia valyti, bet ir vartus, jeigu nori, kad aplinka atrodytų tobulai. Esu mačius stiklinę tvorą, tai ten išvis sizifo darbas…
    http://www.kiemoprojektai.lt/lt/vartai.htm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *