Kanados etf strategijos: kodėl Kanados obligacija etf yra geresnė negu investavimas dėl atskirų obligacijų

Obligacijos yra neatimama dalis kiekvieno kanadiečio portfelio rimtam pagrindui. Obligacijos neša "pažadą" pastovių pajamų su reguliariomis stabiliomis pinigų cirkuliacijomis. Bet su palūkanų normomis, sklandančiomis visa laiko nuosmukiuose, spaudimas, kad padarytų kiekvieną cento skaičiavimą niekada nebuvo didesnis. Tokio neapsaugojimo kūrimas protingai gali turėti visą reikšmę sugrįžimuose.

Portfelis vidutiniam kanadiečiui turbūt turi savyje pastovių pajamų saugumą, kitaip žinomą kaip obligacijos. Obligacijos yra ypač patrauklios tiems investitoriams ar šalia išėjimo į pensiją, kadangi jie tikisi keisti savo reguliarų ir stabilų atlyginimą panašia tam tikra palūkanų pajamų srove.
Deja pirkimo obligacijos Kanadoje nėra taip lengvos ar kaip kaina, efektyvi kaip pirkimo akcijos. Skirtingai nuo teisingumo, kuris prekiauja ant atidaryto vertybinių popierių biržos keitimo visiškai vaiskiu pasiūlymu ir klausia kainų, obligacijos Kanadoje turi būti nupirktos per ‘dilerio tinklą’, kuris efektyviai nuneša visą efektyvumą ir visiškai funkcinės skystos rinkos aiškumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra, kur tai pasidaro nemalonu mažmeniniam investitoriui. Palyginti su gigantiškomis finansų įstaigomis, kurios apgaubia milijardus dolerių sujungtais vertingais dalykais, tai nepaprastai stimuliuojantis mažmeniniam investitoriui, kad nupirktų obligaciją su panašiu efektyvumu kaip šitos didelės monstro finansų įstaigos.

Vienintelis daiktas, kuris galėtų būti blogesnis negu pirkimo obligacijos per Kanados dilerio tinklą perka obligacijos savitarpio investicinį fondą. Vidutinis išlaidų santykis ant Kanados obligacijos savitarpio investicinio fondo yra šalia 1.75 %. Palūkanų normos aplinkoje, kur ilgalaikis derlius sklando apytiksliai 3.5 %, tai panėšėja į pasidalinimą mano mėsainiu su nepažįstamuoju ir juo imantis pusę to viename įkandime. Aš negalvoju taip!

Taip, kaip mažmeninis investitorius gali gauti pastovių pajamų neapsaugojimą su gražiu vyresnumu ir aptemptu pasiūlymu paprašo pasklisti? Vidutinis investitorius turi manyti, kad Obligacijos ETF’s kuria pastovių pajamų neapsaugojimą jų portfeliuose.

ETF’s yra valdytas didelių finansų įstaigų, ir prekybos ant bet kokio skaičiaus vertybinių popierių biržų taip pat kaip jūsų mėgstama akcija. Pašalpa vidutiniam investitoriui yra gausi.

Obligacija ETF, yra iš esmės ryšulys skirtingų obligacijų, surištų į ryšulį viršuje portfelyje ir mainytas vertybinių popierių biržoje. Skirtingai nuo atskirų obligacijų savarankiškai, yra iš esmės daugiau likvidumo dėl obligacijos ETFs, kuris daro labiau aptemptam pasiūlymui, paprašo pasklisti. Iš esmės, investitoriai gali lengvai išjungti savo padėtį bet kuriuo metu be didelių sandorio mokesčių kainos.

Šis pranašumas vienišas yra visi mažmeniniai investitoriai, turi turėti įtikinti save, kad obligacija ETFs yra efektyviausias būdas įgyti pastovių pajamų rinkos neapsaugojimą. Be to, jie Susikabina, ETFs turi didžiulius kiekius vertingų dalykų po vadyba ir turi geresnę perkamąją galią. Pavyzdžiui, balanso suma po vadyba pagrindinei Kanados Obligacijai ETFs yra daugiau kaip 2 trilijono doleriai. Spėjimas, kas – kuris duoda šitoms ETF kompanijoms didžiulį svirties veikimą derėjimesi su geriausiais obligacijos leidėjais. Ne tiktai jie sugeba mainytis ir iš obligacijų daug geresniame paplitime, negu jūs ar aš galėjome kada nors pasiekti, bet jie taip pat turi prieigą prie geriausių leidėjų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai vertybinių popierių birža yra vizai ne puiki, investitoriai turi visada turėti gebėjimą nupirkti ir parduoti saugumą, kuris yra šiek tiek šalia einamosios rinkos kainos, obligacijų rinkoje, tai nėra atvejis kaip paplitimas tarp pasiūlymo ir klausti, yra skaičiaus eilėje, kelis kartus daug didesnėje. Mažmeniniam investitoriui pirkimo atskiros obligacijos nėra tiktai nepalankus, bet dažnai pavojingas. Pirkdami ekonomiką masto ir laikydami visą sistemą, obligacija ETFs mažina sandorio kainas ir garantuoja, kad Kanados investitoriai gauna geresnę vertę ant savo dolerio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *