Kodėl jums reikia kitos pajamų srovės

Turėkite jus suvytas mėnesio viduryje neseniai? Apie prarastas galimybes padaryti kai kuriuos aiškaus įpjovimo investicijos reikalus? Jūs praleidote kokį nors orientyro galutinį terminą neseniai, kuris duos jums didelę karjerą ar verslo vystymąsi? Apie jūsų norus, sugeba sutikti juos visus neseniai? Ką tu manai apie planuoti atostogas? Kaip stabilus turi jūsų būti finansus? Nuoširdžiai, atsakymas į klausimus virš yra daugiau No negu taip, ir aš tikiu, jei jūs krintate toje kategorijoje, jūs turite klausti savęs "kodėl?" šiuo momentu. Skaitykite į priekį ir tikėkitės turėti atsakymus tarp linijų.
Kodėl jums reikia kitos pajamų srovės?

1. Medžiaga vyksta. Aš nekalbu apie net autoavarijas dabar. tai galėjo tik būti pagyvenusiu nariu šeimos, diagnozuotos su vėžiu ar kažkokia kita kritiška liga. Šitie daiktai vyksta ir dažnai reikalingas pinigų didelių kiekių, ir jūsų atlyginimas tik bus nepakankamas, kad neštų kainą.

2. Darbo nesaugumas. Aš nesikreipiu į valstybinę tarnybą. Darbo nesaugumas palaipsniui nutraukia dėl to, kad mes turime daugiau absolventų iš mokyklos daugiau tai darbo vietos, sukurtos. Iš tikrųjų net panaudotas – būsimos pasiekiamos darbo vietos yra automatizuojamos, naudodamos mašinas ir kompiuterį… Globalinis sumažinimas. Su tuo yra visada dešimt kompetentingų žmonių, pasiruošusių padaryti jūsų darbą mažiau negu, jums moka dabar. Kas laikosi, jūs ant jūsų darbo esate faktas, kad jūsų darbdavys nepabandė ieškoti dar ko nors.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Darbdavio Dominavimas. Kadangi jūsų darbdavys moka jūsų atlyginimą ir žino, kad jūs neturite jokių kitų pajamų, jie yra linkę norėti diktuoti jūsų gyvenimą ir eksploatuoti jūsų laiką ir protą; jie paprašo, kad jūs atvyktumėte, kad dirbtų nelygines valandas ir dienas. Aš suradau, kad darbdaviai tipiškai yra pagarbesni jų personalo narių, kurie yra turtingi ir nepriklauso nuo atlyginimo, kurį jiems užmoka.

4. Atsipalaidavimas? Per brangus! Priežastis vidutinis nigerietis neina atostogas yra kaina." Per brangu iš tikrųjų važiuoti į idealias šventės atostogas", daugelis tikrai sako. Atvirai, šitie maršrutai nėra brangūs; jūs tik neuždirbate pakankamai daug, kad suteiktumėte jiems.

5. Vaikai, kada nors. Vaikai kainuoja daug. Paklauskite savo tėvų. Jūs negalite maitinti savo šeimos tik vienas pajamų šaltinis ypač, jei jūs gyvenate miesto centruose. Aš galiu patikinti jus.

6. Pinigai tuo metu, kai jūs miegate. Daugumai mūsų, mūsų pinigų dauguma atvyksta tuo metu, kai mes esame nemiegantys ir darbe. Iš tikrųjų turtingi žmonės pelno, miegodami nuo turėjimo firmų, kurios nereikalingas, kad jų pastovus dalyvavimas/dalyvavimas/dėmesys taisytųsi. Tuface ir P-kvadratas daro tiek daug iš kompaktinio disko pardavimų, kurie nereikalingas jų dėmesio. Tas pats su Dangote ir Otedola, jie pelno nuo jūsų ir manęs važiuojantis jų degalinėms naktį, pirkdami Dansa vaisių sultis, eidami namo įsmeigtas eismas. Mes geriame, jie uždirba. Mes kurstome, jie uždirba, mes klausome muzikos, jie uždirba. Kas dirba jumyse tuo metu, kai jūs miegate?

7. Dar viena paslaptis nuo turtuolio. Jūs iš tikrųjų manote, kad jūs galite tapti turtingu darbu kažkame? Jūs negalite niekada būti turtingesnis negu asmuo, kuriame jūs dirbate. Joks darbdavys negali užmokėti jums daugiau, negu jis moka save. Vienintelis būdas įsitikinti pastovaus pakėlimo ir geresnio mokesčio dirba savyje savarankiškai ar bent jau padaryti kažką, kas dirba jumyse.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

8. Tendencijos keičiasi. Tam tikros pramonės šakos tampa mažiau svarbios mūsų laiku. Per kelerius ateinančius metus, tai galėjo būti pramone, kurioje jūs esate, ar jūs turite tam tikras palūkanas dėl. Tokiu būdu jūs turite turėti savo ranką daugelio pyragų ar bent jau daugiau kaip vieno, tokiu būdu jūs nesate užkluptas nelauktai.

9. Dievas sako taip. Jei jūs tikite Biblija, tai perskaitytas Ecclesiastes 11 nuo eilėraščio 1 iki 2. Tai sako "Metimą jūsų duona apie vandenis, kadangi po daugelio dienų jūs surasite tai vėl. Duokite dalis septyni, taip į aštuoni, kadangi jūs nežinote, kokia katastrofa gali užtikti žemę. "Ir jis nepasisiūlo tik vienas ar du, jis sako 7 ar 8. Pradžių knygoje, pirmas paminėjimas upės, kuri maitina sodą sako mums, kad upė turi keturis intakus, ketindama sodo poreikį būti maitinta ant visų pusių.

10. Kadangi jums iš tikrųjų reikia to. Rimtai, jūs iš tikrųjų turite turėti kitą pajamų srovę, tokiu būdu jūs galite išleisti savo pinigus būdas, jūs norite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *