Lengvi keliai tam, kad taupytų pinigus

Pinigų taupymas, Tai ima nustatymą taupyti pinigus, bet tik galvoti apie tūkstančius dolerių, kuriuos jūs galite taupyti kasmet, jei jūs pradedate taupyti pinigus nuo šiandien. Šitos santaupos gali atsiskaityti su skolomis, ar net geriau, neleisti jums pasiekti toliau į skolą. Jei jūs esate laisva skola, šitos santaupos gali įeiti į išėjimo į pensiją fondą. Arba kitaip, šie pinigai gali leisti sau jus keli nuolaidžiavimas, toks kaip išlepinti gydymas, kurie nebuvo galimi anksčiau dėl biudžetinių apribojimų.

Kai kurie Daiktai, kad padarytumėte Dėl gelbėjimo, pradėkite, gamindamas valgį namie tiek kiek įmanoma. Jei abu partneriai dirba, tai galėtų būti nedaug sudėtinga pirmiausia. Tačiau, galų gale jūs surasite teisingą balansą ir virėją namie dažniau
Šis veiksmas vienišas tikrai padės jums taupyti pinigus. Be to, jūs galite padaryti priešpiečius namie ir paimti juos su jumis į jūsų darbo vietą. Aktas daryti priešpiečius 2-3 kartai savaitę pridės didelį gabalą pinigų į jūsų santaupas per metus. Keli doleriai kuriuos jūs taupote kasdien bus skirtumas tarp pragyvenimo patogiai ar gyvenimo jūsų gyvenimo nuo atlyginimo į atlyginimą.

Apsipirkimas Niekada nesigriebia impulsyvaus pirkimo. Padarykite sąrašą to, ko jums reikia prieš ėjimą apsipirkti. Ypač padarykite sąrašą kai bakalėjos apsipirkimas. Šis kelias, jei jūs esate antplūdyje, jūs neturėsite laiko užtrukti ir nupirkti nereikalingus dalykus. Jūsų bakalėjos sąrašas padės jums nupirkti tiktai, ko jums reikia toje tam tikroje apsipirkimo kelionėje. Sumažinimas nereikalingų kelionių ir pagundai pasipriešinimas padidins jūsų gelbėjimo pastangas. Jūs galite taip pat sutaupyti, žiūrėdamas į galiojimo terminą ant produktų prieš jų pirkimą. Nėra jokios prasmės pirkime bakalėjos dalykų, kurie baigiasi prieš jų naudojimą – prie datos. Šis veiksmas tiktai verčia jus nupirkti daugiau to paties produkto.

Nupirkite urmu, Jei jūs apsipirksite visai šeimai, pirkdamas urmu labai padės jums sutaupyti. Bakalėjos dalykai tokie kaip javai yra dideli Taupymui Pinigų, ypač jei jūs perkate juos parduodama. Atsiskaitykite su visomis sąskaitomis iki jų mokėjimo termino ir sutaupykite ant vėlyvų mokesčių. Konsoliduokite visą skolą į vieną paskolą ir perjunkite į žemesnę palūkanų normą. Atsiskaitykite su šia nauja konsoliduota paskola kiek galima greičiau. Atsiminkite: palūkanos daro jūsų finansų įstaigą turtingesnę ir jūs blogesnis!

Kai prieita prie skolos ir pinigų, šitie veiksmai galėtų atrodyti sudėtingi pirmiausia. Bet kadangi jūs stebite savo santaupas augant, doleris prie dolerio, jūs surasite tolimesnę motyvaciją ir stimulą Taupyti Pinigus. Šitie veiksmai maži kasdieniniai veiksmai stato naują įprotį gyvenimui. Kaip jie sako, "eikvojimas ne, norėkite ne."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *