Padėkite savo vaikams suprasti pinigų svarbumą

Šiandienės mokyklos turi daug daiktų, kad mokytų studentus apie įvairias temas kaip Istorija, Geografija, anglų kalba, Mokslas, Matematika ir sąrašas tęsia. Bet nėra jokios tokios mokyklos, kuri moko studentus ant pinigų vadybos sąvokų kaip, kaip taupyti pinigus, kaip išleisti pinigus, kaip valdyti pinigus, ir taip toliau. Taip, tai yra tėvų atsakomybė mokyti jų vaikus ant, kaip valdyti jų pinigus tinkamai.

Vaikai apskritai nežino svarbumo pinigų ir laiko daiktus savaime suprantamu. Kaip tėvas, jūs turite mokyti savo vaikus pagrindinių sąvokų ar asmeninių finansų principų. Kalbėkite su jais apie jūsų vaikystės dienas ir pasakykite jiems, kaip jūs turėjote papratimą taupyti pinigus ir kaip sudėtingas tai turės kontroliuoti išlaidas.
Padėkite savo vaikams atidaryti jų taupomąją sąskaitą jų vardu ir mokyti juos, kaip sukurti biudžetą ir kaip sekti tai. Paimkite savo vaikų pagalbą sekime jūsų išlaidų, susietų su naudos sąskaitomis, bakalėjos sąskaitomis ir įvairiomis išlaidomis, ir paprašykite, kad jie užpildytų biudžeto sudarymo lapą. Jei jūsų vaikas pradės daryti tai, tai jis sugebės suprasti svarbumą pinigų ir jūsų namų ūkio finansinę padėtį. Galbūt, jūsų vaikas padės jums nereikalingų išlaidų išpjovime.

Funkcionalumas per įmantrius gyvensenos Vaikus, ypač paauglystė, perka brangius daiktus, kad padarytų įspūdį jų draugams ir kitiems. Jie nenori nupirkti daiktų žema kaina; jie nėra trukdyti apie funkcionalumą produktų, kurie yra pasiekiami įperkamomis kainomis. Jie tik nori padaryti pirkimą, kad įeitų į įmantrią gyvenseną ir pamaivą jų materiali nuosavybė.

Jei jūsų vaikas daro tokį brangų pirkimą su savo mėnesiniais kišenpinigiais (kišeniniai pinigai), jūs turite rūpestingai pasielgti su šia situacija ir pokalbiu su jūsų vaiku tokiame būde, kuriuo jis nepasidaro nepaklusnus. Niekada neduokite savo debeto/kreditinės kortelės jūsų vaikams, jie nėra vis dar ne paruošti paimti atsakomybę daryti sandorius/užmokesčius, ir kartais jie gali išleisti nereikalingiems daiktams, be jūsų sutikimo. Vaikai turi turėti debetą/kreditinę kortelę tiktai po to, kai jie pradeda uždirbti.

Išmokykite, kad finansinė atsakomybė Paprašo, kad vaikai padarytų kai kurias namų namų ruošas kaip plovimas jų savų drabužių, gavimas bakalėjos ar daržovių į namus, mokėjimas kai kurių mažų naudos sąskaitų, ir taip toliau. Duokite kišenpinigius kaip užmokestį už užduotį. Vaikai dažnai mėgsta paimti iššūkius ir užduotis apdovanojimams.

Kišenpinigiai yra geras įrankis mokomiesiems vaikams apie pinigų vadybą. Tai padeda jūsų vaikui sužinoti, kaip valdyti pinigus efektyviai. Atsiminkite, jūsų vaiko kišenpinigiai turi būti mažo kiekio, kad jis nupirktų kažką mažo, kuris būtina ar taupyti kiekį kažkam didelio vėliau. Tai neturi būti dideliu kiekiu, kad padarytų brangų pirkimą. Toliau, paprašykite, kad jūsų vaikas įeitų į nepilnos darbo dienos darbo vietas per atostogas, kadangi tai padeda jam suprasti kietų uždirbtų pinigų vertę.

Susidorokite, jų laukimas neleidžia pinigų atmestinai prieš jūsų vaikus. Taip pat, tuo metu, kai apsipirkimas su jūsų vaikais nedaro to įpročiu nupirkti daiktus jiems dažnai. Tai rodo jūsų neapgalvotas išlaidas. Jūsų vaikas gali lengvai būti nuneštas jūsų apsiperkančio požiūrio. Jūs turite mokyti savo vaikus apie svarbumą asmeninių finansų ir pasakyti, kad jie gyventų taupus ir aukotų aukas.

Todėl, kaip tėvas jūs galbūt supratote pinigų vadybos svarbumą, ir dabar jūs turite įteigti tą patį savo vaikams ir duoti jiems patarimus, kad taupytumėte pinigus. Žr. į tai, kad jūsų patarimai padeda jūsų vaikui taupyti pinigus laiko laikui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *