Priežastys apriboto įgaliojimo mirties bausmės įvykdymo.

Apribotas įgaliojimas siejasi su teisėtu dokumentu, kuris privalo suteikti valdžią atstovui vesti specifinius pareigų tipus. Kai tik užduotys yra užbaigtos, atstovo privilegijos yra panaikintos, ir jie yra palengvinti nuo pareigų.

Dauguma žmonių naudoja apribotą įgaliojimą, kad įgaliotų atstovus prižiūrėti finansinius sandorius. Jie galėjo apimti vadovaujančias banko sąskaitas, mokėdami sąskaitas, ar parduodami tituluotą turtą tokias kaip automašinos ar nekilnojamasis turtas.

Šis dokumento tipas kaip numesti svorio neturi būti supainiotas su kitomis rūšimis POA formų tokiomis kaip bendras ar ilgalaikis įgaliojimas. Šitos dokumentų rūšys aprūpina plačius įgaliojimus atstovams ir leidžia juos įvykdyti visus tipus pareigų, susietų su asmeniniais ir verslo finansais.

Apribotas POA gali būti sutvarkytas bet kokiai rūšiai finansinio klausimo, kurį asmuo normaliai vestų
Pavyzdžiui, jei asmuo valdo nekilnojamąjį turtą, jie nori parduoti, bet gyventi kitoje valstybėje, kurią jie galėjo paskirti atstovu, kad rūpintųsi pardavinėjimu. greitos paskolos internetu Ar, jei asmuo yra hospitalizuotas ir reikia kažko, kad valdytų jų finansus, jie galėtų įgalioti atstovą gauti prieigą prie jų banko sąskaitos ar panaudoti jų kreditinę kortelę, kad užmokėtų sąskaitas.

Kai apribotas įgaliojimas yra panaudotas, atstovai gali tiktai įvykdyti užduotis, apibūdintas dokumento viduje. Kai tik sandoriai yra užbaigti, atstovo įgaliojimai yra panaikinti, ir POA neturi teisėtos galios.

Valdžia, suteikta šiame dokumente, gali tęstis laikui, reikalingam įvykdyti pareigas. Timeframe yra pripažintas formoje ir išdėsto, jei įgaliojimai baigiasi specifine data, tęsiasi neapibrėžtai, ar baigiasi, kai sandoris yra užbaigtas. Asmuo, atliekantis dokumentą, gali panaikinti privilegijas bet kuriuo metu, kurdamas panaikinimo dokumentą.

Procedūros tam, kad įkurtų įgaliojimo privilegijas gali keistis prie valstybės, tokiu būdu rekomenduojama siekti teisėto patarimo. Su tuo pasakytu, kiekviena POA rūšis turi apimti parašus nuo dviejų liudininkų, kurie nėra susieti su asmeniu, įkuriančiu dokumentą. Papildomai, liudininkai turi pasirašyti dokumentą prieš notaro visuomenę ir jų antspaudą, ir parašas yra taip pat reikalingas.

Atstovų į carryout pareigas pasirinkimas reikalingas atsargaus apsvarstymo. Dėl akivaizdžių priežasčių atstovai turi būti kažkuo, greitasis kreditas kuriuo gali patikėti, kad įvykdytų įsipareigojimą ir elgesio sandorius etiškame būde.

Su apribotu įgaliojimu, atstovai gali įvykdyti beveik bet kokią rūšį sandorio, kurį asmuo normaliai darytų savarankiškai. Keli iš bendresnio naudojimo apima leidimo suteikimą valdyti asmeninius ar verslo bankininkystės sandorius; pirkdamas ar pardavimas nekilnojamojo turto, automašinų, ar investicinių produktų; globėjiškas rūpinimasis smulkiais vaikais; skolos išieškojimas; ar svarstomų problemų įsitraukimo skelbimas pažinčių skyrelyje ar verslo mokesčiai.

Tuo metu, kai žmonės gali nustatyti apribotas įgaliojimo formas, nesamdydami advokato, tai protinga, kad bent jau turėtų teisininką apžvelgti formas, kad garantuotų, kad jie teisiškai riša. Advokatai tipiškai išieško nominalų mokestį, kad apžvelgtų ar sukurtų šitas formas, ir kaina yra verta investicijos, kad garantuotų, kad problemos nekyla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *