Kaip pritaikyti vertingo dalyko paskyrimą, kad pastatytų kietą finansinį fondą

Vertingo dalyko paskyrimas yra rimtas principas kai prieita prie garsinio finansinio fondo prieš finansines audras statybos. Tipas finansinio fondo, kurį jūs statote nustato jūsų gebėjimą atlaikyti finansines audras, kurios yra neišvengiamos. Rinkų patirties bumas ir nesėkmės ciklai, ekonomika sparčiai auga ir įeina į nuosmukį, kartais depresija. Investicijos duoda gerus sugrįžimus ir kartais eina rūgščios. Žmonės pelno, ir žmonės praranda pinigus. Jūs negalite laukti, kad nugalėsite visada verslo ir investicijos pasaulyje. Kartais nelauktas vyksta. Kaip kasdieninis pakilimas ir potvynių nukritimas, tai yra natūralus gyvenimo ciklas. Nėra nieko daug, kad jūs galite daryti dėl to, išskyrus turi planą kiekvieną gyvenimo sezoną, statydamas kietą finansinį fondą

Žmonės dažnai nori žinoti, kur prasidėti nuo to, kadangi jie pradeda pastatyti savo finansinį fondą. Du kritiški komponentai gauna finansinį išsimokslinimą ir stato teisingoje sekoje. Be abiejų, jūs lengvai nukrisite į didelių pajamų godumo spąstus, kuris sudaužė daugelį finansiškai. Deramas vertingo dalyko paskyrimas padeda jums nukreipti jūsų taupymo ir investicinį kapitalą į statybą kieto vertingo dalyko pagrindo, kuris atlaikys finansines audras, kurios yra neišvengiamos.

Deramas finansinis fondas yra sudarytas iš trijų planų, kurie eina su skirtinga nomenklatūra. Aš nusprendžiu pavadinti tai saugumo planu, vystymosi planu ir turtingu planu. Kai kuriuose ratuose, tai žinoma kaip finansinis saugumas, vystymasis ir svajonės planai. Turtingas Tėvelis vadina tai planu būti saugus, patogus ir turtingas. Bet koks vardo jūs nusprendžiate kviesti tai, jums reikia trijų planų vietoje teisingoje sekoje, kad atlaikytumėte finansines audras. Tai pasiekiama per vertingo dalyko paskyrimą.

Jūsų saugumo planas yra sudarytas iš vertingų dalykų, kurie duoda taisytus garantuotus sugrįžimus. Jie yra tipiškai sudaromi iš palūkanų pasiduodantys pinigų rinkos pranešimai, iždo vekseliai, obligacijos ir taip toliau. Sugrįžimų norma yra palyginti žemesnė negu kitos vertingo dalyko klasės, bet yra garantuota ir faktiškai nerizikinga.

Vystymosi planas, kadangi vardo planas duoda suprasti yra sudarytas iš vertingų dalykų, kurie vertina vertėje ir taip pat kuria aukštesnę sugrįžimo normą. Šis planas yra patrauklesnis naujoko investitoriams dėl kapitalo pelno ir aukštesnės sugrįžimo normos. Vertingi dalykai šiame plane yra tipiškai daromi iš akcijų, nekilnojamasis turtas ir taip toliau. Pavojaus profilis šiame plane yra taip pat daug aukštesnis, kadangi ne tiktai yra sugrįžimai ant investicijos, negarantuotos, bet taip pat ir jūsų investicijos sugrįžimas. Biržos krachas gali faktiškai iššluostyti jūsų portfelį.

Turtingas planas yra toks, kur jūs pagaliau bandote sumušti jį turtingas. Pavojai čia yra dangus aukštai ir apdovanojimai – taip pat. Jūs galite laimėti visus ir prarasti visus. Vertingi dalykai šiame plane apima investiciją į pradžią ups, pradėdami jūsų savą verslą, aukštai perka nekilnojamojo turto investicijas ir taip toliau. Dalis yra labai aukšta, taip yra potencialios išmokos. Jei investicija sugenda, ji gali nusiųsti jus tiesiai į bankrotą.

Prie efektyvaus vertingo dalyko paskyrimo naudojimo, jūs visų pirma statote savo saugumo planą į punktą, kad palūkanų pajamų iš jūsų saugumo plano pakankamai, kad apimtų jūsų pagrindines mėnesines išlaidas, apimdamos nuompinigius, bakalėją ir sąskaitas ir taip toliau. Kai jūs pasiekiate šį punktą, jūs galite nuspręsti nedirbti vėl jei jūs, taip trokškite. Jūs pasiekėte finansinę nepriklausomybę.

Jūs neturite laukti, kol jūs nepasiekiate finansinės nepriklausomybės prieš pradžią, statančią jūsų vystymosi planą. Tiesiog susitelkite ties savo saugumo planu, palaipsniui padėdamas jūsų vystymosi planą į vietą, skirdamas daugumą jūsų fondų į jūsų saugumo planą, įsigydamas būtiną finansinį išsimokslinimą, intelektą ir patirkite reikalingas pasaulyje verslo ir investuodamas kapitalą į vystymosi portfelio statybą. Su jūsų saugumo planu plane, jūs galite pakeisti centrą ir paskirti daugiau fondų į jūsų vystymosi portfelio augimą. Kadangi jūs pasiekiate savo tikslą su jūsų vystymosi planu, jūs palaipsniui kanalo fondai į jūsų turtingą planą. Vadovavimosi principas neturi niekada rizikuoti viskuo ant vienos vienos investicijos nesvarbu, kaip kvailas įrodymas tai atrodo. Kadangi jūs pasidarote vyresnis, tai tampa vis labiau ir labiau sudėtinga pradžia vėl iš naujo dėl rizikavimo visa tuo ir visa to pralošimo.

Pradžia nuo saugumo plano leidžia jums laimėti laiko, kad investuotų kapitalą į jūsų finansinį išsimokslinimą, investuodama kapitalą į jokį pavojaus scenarijų. Jūsų saugumo planas yra fondas viršuje, kuris visi kiti planai ilsisi. Jei biržos krachai ar jūs prarandate jūsų darbą, jūsų saugumo planas jei tinkamai finansuotas gali sulaikyti jus einantis neapibrėžtai, kol jūs nenusprendžiate, kas padaryti paskui. Su saugumo planu vietoje, jūs galite prisiimti didesnę riziką rinkoje, žinodamas, kad, jei viskas nepasiseka, jūs turite stogą per savo galvą, maistas ant jūsų stalo ir jūsų vaikų neturi iškristi iš mokyklos. Su jūsų saugumu ir vystymusi planas yra vietoje, jūs galite stengtis dėl kraštutinių didelės rizikos investicijų, žinančių puikiai jūsų saugumą, ir patogumas nėra ant linijos. Tai yra pinigai, kuriuos jūs galite leisti sau prarasti. Jūs galite tiktai pasiekti tai per deramą vertingo dalyko paskyrimo principo paraišką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *