Milijonieriaus protas: kaip tapti turtingas po bet kokia ekonomine sąlygos 1 dalimi

Manykite, kad jūs ėjote pro, "Užima Wall street protestus", jūs matote jūrą piktų veidų, ir jūs šypsotės. Jūs norėjote pasakyti kažką jiems, bet jūs sustojate, jūs drebate, jūsų galva… eina į automobilių stovėjimo vietą ir įeina į jūsų spindintį visiškai naują Lexus Hibridinį SUV. Jūs nupirkote šį SUV nuo pajamų jūsų dividendų nuo investavimo į Apple Inc. Jūs nupirkote akciją prieš kelis metus. Obuolio akcija prekiavo 23$, jūs nupirkote akciją todėl, kad jūs pastebėjote… aukštą akiniuotą genijų, ir Steve Jobs Obuolio originalus įkūrėjas ir Apple Macintosh išradėjas apmulkino kompanijos vadybą. Jūsų nujautimas ant Steve Jobs buvo teisingas. Obuolio akcijos padarė jus daugiau kaip 1000 procentų sugrįžimais.
Mano istorija yra tuo, į ką ji panėšėja, kad būtų sėkmingas investitorius. Ir yra daug asmenų, kurie patiria kasdieniniu, mėnesiniu ir kasmetiniu pagrindu rūšį pasisekimo, kurį aš apibūdinau

Tai yra mano ketinimas pasidalyti su jumis…, kas aš galvoju, turi reikšmę tarp mąstymo, kuris priveda prie pasisekimo ir manydamas, kad tai priveda prie nesėkmės.

Aš turėjau mano aha momentas neseniai, kadangi aš skaičiau verslo reziumė ant to, kaip didžiosios kompanijos įvykdo didelius rezultatus savo pramonės šakose. Aš jaučiau, kad pamokos, studijuotos iš šitų kompanijų studijavimo, galėjo būti pritaikytos, kad priverstų bet kokį investitorių įvykdyti jų investavimo tikslus.

Mano aha momentas atvyko, kai aš perskaičiau, kad… didžiosios kompanijos įdeda tyčines pastangas, kad taptų didžiosios. Didžiosios kompanijos turi bruožus, kurie daro juos didelius. Jūs galite priimti bruožus, kuriuos šitos kompanijos turi ir tampa didžiuoju investitoriumi.

Jo naujoje knygoje, Didelėje savo noru Jim Collins, paklausus autorius Geri į Dideles įsimintiniausias vietas svarbūs didelio kompanijų naudojimo požymiai, kad pasiektų nepadarytus rezultatus. Collins ir jo komanda tyrėjų, studijuotos kompanijos jis paskambino 10X. Jis kvietė juos 10X kompanijos todėl, kad jie visi dirbo geriau už savo pramonės indeksą iki daugiau kaip 10 kartų per jo studijavimo trukmę. Iš tikrųjų, vidutiniškai, 10X kompanijos dirbo geriau už rinką visumoje iki 32 kartų. Collins ir jo komanda norėjo studijuoti iš jų 10X kompanijos, ką požymiai privertė juos įvykdyti nepaprastai. Jis nusprendė, kad 10X kompanija turėjo 4 svarbiausius požymius bendrai:

Fanatiška Disciplina

Empirinis Kūrybiškumas

Produktyvi Paranoja

Lygmuo 5 ambicija.

Kai aš studijavau šituos požymius, aš galėjau identifikuoti su jais. Aš taip pat jaučiausi, jei jūs pritaikėte juos kokioje nors skatinančioje avantiūroje…., jūs ne tiktai tapsite turtingas, jūs seksitės daugelyje jūsų gyvenimo rajonų.

Kaip Jim Collin rezultatai yra pritaikyti mūsų gyvenimams kaip asmenys ir kaip investitoriai?

Kad suprastumėte, kaip šitų 10 x kompanijų charakteriai galėjo padėti, jūs tapti didžiuoju investitoriumi… leidžiate mus pažiūrėti į juos smulkiau

Fanatiška Disciplina

10X kompanijos suprato, kad jūs turite padaryti tai, ką jūs turite padaryti, kad pasiektumėte, yra priežastis žemyn metai ir priešintis potraukiui užaugti per audringai viršuje metai. Kaip investitorius jūs turite nuolatos investuoti kapitalą į rinką, į jūsų verslą ir išmokti pagerinti savo įgūdžius nesvarbu rinkos situacija.

Šio bruožo moralė: Jūs turite susitelkti ties dideliu paveikslu, kai jūs investuojate kapitalą – jūs investuojate kapitalą ilgam laikui, kad jūs galėtumėte tapti turtingas. Jūs turite drausminti, kad investuotumėte kapitalą į akciją kompanijos ir laikytumėtės ant to, net kai akcijos kaina neria. Jūs turite drausminti, kad investuotumėte kapitalą į nekilnojamąjį turtą ir tęstumėte investuoti kapitalą, kai namo kainos yra blogos nuotaikos. Protingi investitoriai žino, kad ekonomika turi ups ir žemyn ciklus. Protingi investitoriai; žinokite tai ant ilgo laiko. . būtent, kaip ilgai jūs liekate rinkoje, turi reikšmę kai prieita prie turto kūrimo. Warren Buffet, sėkmingiausias investitorius pasaulyje turi šį bruožą. Bufetas ima ilgalaikį vaizdą, kai jis investuoja kapitalą į kompaniją. Bufetas pasirenka kompanijos akciją tiktai, kai jis mato, kad kompanija gali pelnyti. Bufetas laikosi jo sprendimo nupirkti akciją kompanijoje nesvarbu, kas rinka galvoja apie akciją. Bufeto filosofija yra atskleista jo garsioje citatoje:" greitu laiku rinka yra populiarumo varžybos, ateityje tai yra svėrimo mašina"

Kūrybiškas eksperimentavimas

Collins panaudojo didelę metaforą, kad paaiškintų "kūrybiško eksperimentavimo procesą" atrodo, kuris yra populiarus tarp tinklo paleidimo. Aš paminėjau šį procesą anksčiau mano straipsnyje "7 Patarimai Nekilnojamojo turto investavimui. Mintis yra tokia, kad, jei jūs buvote iki savo paskutinio bito parako ir turėjote priešo laivą, įveikiantį ant jūsų, jūs turėtumėte būti protingas jūsų jūsų paskutinių atsargų naudojime. Jei jūs uždegėte patrankos sviedinį iš pradžių, galimybės yra tokios, kad jūs ketinate nepataikyti ir būti lemiamas. Bet ugnies kibirai iš pradžių vietoj to, ir anksčiau ar vėliau jūs ketinate surasti, kad teisė siekia jūsų šūvių. Tada ir tiktai tada turi jūs krauti viršuje savo patrankos sviedinį ir ugnį. Collins apibrėžia kulkas dėl verslo kaip kažkas, kas yra

Žemai kaina: tai neturi kainuoti jums daug pinigų, kad padarytų

Žemas Pavojus: rezultatai neturi turėti pagrindinio poveikio jūsų verslui.

Žemas Išblaškymas: tai neturi užimti daug laiko toli nuo jūsų pagrindinių prioritetų.

Šio bruožo moralė: Ženkite mažuose žingsniuose anksčiau, negu jūs padarysite milžiniškus pasiekimus. Kulkas prieš patrankos sviedinio metodą gali taip pat pavadinti "paruoštomis, ugnis, tikslo metodas". Jūs galite kreiptis – ugnies kulkos prieš patrankos sviedinio principą – kaip investitorius. Geras pavyzdys, kad panaudotų, kad iliustruotų šį principą yra nekilnojamojo turto investavimas; Jūs galite išvykti nekilnojamajame turte kaip paukštinis šuo – kuris yra kažkas, kas randa gerus nekilnojamojo turto reikalus investitoriams. Jūs galite tada pradėti bendrųjų įmonių su investitoriais darbą. Kai jūs padarėte savo tyrinėjimą, ir jūs žinote savo tikslo nekilnojamojo turto rinką, jūs galite išeiti ir pradėti pirkti namus.

Jūs galite taip pat kreiptis kūrybišką eksperimentavimą dėl verslo. Jūs galite pradėti verslą mažu mastu anksčiau, kad išeitumėte, kad pasirašytumėte brangias išperkamąsias nuomas, samdydamas darbuotojus ir užsitraukdamas brangias reklamines išlaidas.

Daugelis tinklas pradeda kompanijas, pradėtas kūrybiško eksperimentavimo. Amazonė pradėjo vartojant internetinį bookselling modelį kaip platforma, tada jis sukūrė ar nupirko kompanijas suktas aplink jo verslo modelio centrą. Ką pasaulis pamatė kaip naujovė, ir didelė statomų sumų Amazonė pamatė save uždegant kulkas ir paskui paverčiant juos į patrankos sviedinius po to, kai jie buvo įsitikinę, kad tai ketino būti didžiuliu pasisekimu.

Turėdamas fanatišką discipliną kaip investitorius ir imdamas metodą, kad jūs uždegsite kulkas prieš pabūklus bet kokiai avantiūrai, kadangi investitorius padės jums oras bet kokia audra, su kuria jūs susiduriate savo kelyje į finansinę laisvę ir, žinoma, darote jus turtingą

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *